Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan hiç bu kadar sert konuşmadı

04.03.2014 01:30
Başbakan Erdoğan, cemaati eleştirdi itikadi noktada sapıklık içerisinde olduklarını iddia etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Osmaniye’de düzenlenen mitingde partililere seslendi.
Konuşmasında Gülen cemaatine sert eleştirilerde bulunan Erdoğan, “Bunlar itikadi noktada da bir sapıklığı içindeler. Bunlar tam haşhaşi…” dedi.
 
Başbakan Erdoğan, Osmaniye'de konuştu. Cemaati sert bir dilli eleştiren Erdoğan,cemaat üyelerinin AK Parti'ye oy verilmemesi için kapı kapı dolaştığını iddia etti. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;
 
 "Biz cami imamlarını bilirdik de şimdi bir de bunların kendilerine göre imamları var. Kainatın imamı var, Pensilvanya'da. Bakıyorsunuz, kıtaların imamları var, Afrika, Avrupa vesaire. Bir de Türkiye'nin imamı var. Türkiye'deki kurumların imamı var. Ben de şaşırdım. Bir de ablaları var. Bu ablalar kapınızı çalıp, AK Parti dışında MHP ve CHP'ye oyunuzu verin diyebilirler.
 
Ayrıca cenneti, cehennemi de satabilirler. 30 Mart'ta bunlara şunu söyleyeceksiniz; Benim başörtümle siz uğraştınız. 28 Şubat'ta bizim imam hatip ve üniversiteler kapatılırken sizin imamınız başörtüsü furuattır dedi. Açın başlarınızı girin üniversitelere dedi.

Çok enteresan bir ifadesi var. Ben hazreti Cebrail'i çok severim diyor. Hatta o hatırıma geldiği zaman burnum sızlamaya başlar. Hayatımda bir kez oy kullandım; hazreti Cebrail parti kursa ona bile oy vermem' diyor. Bu zat şimdi CHP ve MHP'ye oy verin diyor. Gelin 30 Mart'ta bu oyunu bozun diyorum.

30 Mart bundan dolayı başka. MHP'nin genel başkanı bizim durumumuza daha önceden düşmüş ve okyanus ötesine verip veriştiriyordu. Ama şimdi araları kıyak. Demek ki bir an oluyor öyle bir an oluyor böyle. 30 Mart'ta bu çarkı tersine çevirmek için gece gündüz kapı kapı dolaşmaya var mıyız?

 
'NEDEN SUSUYORSUN' 
 
Bunlara rağmen CHP ve MHP kirli işler peşinde koşuyor. Osmaniye'den MHP'nin Genel Başkanı'na çok basit bir soru soruyorum; Sayın Genel Başkan neden susuyorsun? Milletvekillerinin görüntülerini yayınlayan bu alçaklar karşısında neden susuyorsun? Milletvekili seçimlerinde senin mileltvekillerinin görüntülerini bunlar yayınladılar. Neden susuyorsun? Milletvekillerini, il başkanlarını dinleyen bu hainler karşısınde neden susuyorsun 450 MHP'li yol arkadaşını dinleyen bunlar karşısında neden sus pus oluyorsun?
 
Ey genel başkan Gezicilere sahip çıkmak sana mı kaldı? İstanbul'un fethinden rahatısız olanlara sahip çıkmak sana mı kaldı?
 
'SEBEP YOKKEN KAÇTI' 
 
Merhum Said-i Nursi'nin ömrü zindanlarda geçti. Son nefesine kadar mücadele ediyor, son nefesine kadar dirayetten, vakardan, Hakk'a teslimiyetten taviz vermiyor. Sibirya'dan kaçıp vatanına geliyor ama vatanının hapishanelerinden kaçmayı dahi düşünmüyor. Şimdiyse onun izinden gittiğini iddia edenler, hiçbir sebep yokken vatanlarından kaçıyor, hiçbir sebep yokken Pensilvanya'yı bırakıp ülkeye dönmüyorlar.
 
'MHP LEKELENİR' 
 
Bütün bu yapılanlar karşısında sessiz kalmamız mümkün değildir. CHP darbe ve kasetlerin partisidir. MHP dönüş yapmazsa alnına bu işbirliği nedeniyle büyük bir leke gelir.
 
Geçenlerde bunların televizyonlarının birinde Peygamberimizi Miraç'tan indiriyorlar, ondan sonra kamyonete bindiriyorlar. Aman Yarabbim, ne biçim iştir Bunlar itikadi noktada da bir sapıklığın içindeler."
Bu haber toplam 2012 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri