Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ERDOĞAN'DAN İRAN'A SURİYE GÖNDERMESİ!

07.05.2013 15:08
Kerbela'ya benzettiği Banyas katliamı için Beşşar Esed'e yönelik sert eleştirilerde bulunan Başbakan Erdoğan, İran'a da mesaj gönderdi.

Kerbela'ya benzettiği Banyas katliamı için Beşşar Esed'e yönelik sert eleştirilerde bulunan Başbakan Erdoğan, İran'a da mesaj gönderdi.

Partisinin grup toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, Banyas katliamı için Beşşar Esed'e "Banyas’taki manzara Kerbela’daki kadar acıdır. Katiller de en az Yezit kadar zalimdir." ifadesiyle tepki gösterirken İran'a da Humeyni hatırlatmasıyla seslenerek, "Daha ne kadar bu katliama sessiz kalacaksınız. Batsın sizin uluslararası siyasetiniz. Böyle vicdansız siyaset olmaz olsun." dedi.

Erdoğan, Hama Humus katliamına dikkat çektiği konuşmasında, "İmam Humeyni, o katliamı yaptı diye baba Esed’i huzuruna kabul etmedi." dedi. "Şimdi aynı makamı devam ettirenlere sesleniyorum" ifadesiyle İran'ın şimdiki dini liderine çağrıda bulunan Erdoğan, "Daha ne kadar bu katliama sessiz kalacaksınız." diye sordu.

Erdoğan şöyle konuştu:

İnanın baba Esed bunu yapmadı. Bu kadarını beceremedi. Hama Humus katliamında İmam Humeyni o katliamı yaptı diye baba Esed’i huzuruna kabul etmedi. Aylar sonra kabul etmedi. Şimdi aynı makamı devam ettirenlere sesleniyorum: Daha ne kadar bu katliama sessiz kalacaksınız. Batsın sizin uluslararası siyasetiniz. Böyle vicdansız siyaset olmaz olsun.

Bu haber toplam 3322 defa okunmuştur
konuştukça batiyor
mustafa kurt
İsrail suryeyi vuruyor o na neden bişey demiyorsun ? batsın seninde liderliğin. Yatiyor kalkiyor iran diyor.
07 Mayıs 2013 Salı 22:28
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
star tv.
xx factor
star tv,de seyredin serefsiz suriyelileri. yardim eden adamin paralarini calmislar bu suriyeli muslumanlar.obur tarafta restorantta hesabi fazla bulup ortaligi darmadagin etmisler.bunlari kamptan disari nasil cikiyor!!! nrde bu serefli bizimkiler!!!saklaniyorlar. bu suriye muslumanlarini kim turkiyeye aldi.hadi dinci yazarlar serefiniz icin ercekleri yazin.birde ulemalarcemaatlar.biber gazi helalmi harammi.
07 Mayıs 2013 Salı 19:01
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
katil
xx factor
bop,un es baskani.pkk,nin cocuklarimizi. nasil oldurttugunu bilmiyorsa???suriye,nin ic islerine karisamaz.pkk,la masaya oturup cocuk katili apo,ya ozguruk isteyenler cocuk katilidir.bunudu israil icin yapiyorlar.bop buyuk israil.obur devletleri bol parcala yonet.bunu bop, baskani cok iyi biliyor.
07 Mayıs 2013 Salı 18:27
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri