Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan: Pensilvanya benim için film hazırlıyormuş...

28.05.2014 17:20
Ağrı'da gerçekleşen mitinge katılan Başbakan Erdoğan, Pensilvanya'nın kendisi ve ailesiyle ilgili bir film hazırlığı içinde olduğunu söyledi.

1 Haziran’da Ağrı’da gerçekleştirilecek yerel seçim öncesinde düzenlenen mitinge katılan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Pensilvanya benimle ilgili güzel bir film hazırlıyormuş. Bu film için bana uygun bir artist henüz bulamamışlar.” diyerek, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde gerçekleşecek komplolara işaret etti.

İşte Erdoğan’ın açıklamasının o bölümü:

Yeni bir haber aldım, duydum ki Pensilvanya benimle ilgili güzel bir film hazırlıyormuş. Ailemle ilgili güzel bir film hazırlıyormuş. Bu film için bana uygun bir artist henüz bulamamışlar. Çocuğuma benzer bir artist henüz bulamamışlar. Halbuki Hollywood'a filan gitmelerine gerek yok, kendi içlerinde bunu başaracaklar artistler var, oradan çıkarırlar. Fakat bu tuzakların hiçbiri tutmuyor, tutmayacak. Hesap şu, cumhurbaşkanlığı seçimi öncesine bu filmi yetiştireceklermiş. Onun gayreti, hesabı içindeler. 17 Aralık, 25 Aralık dediler tutmadı. 30 Mart dediler yine tutmadı. Şimdi de 10 Ağustos diyorlar. 10 Ağustos'ta da Allah'ın izniyle yine tutmayacak, ben buna inanıyorum.

Bu haber toplam 1218 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri