Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan ve Bilal kasetindeki bu saniyeye dikkat!

25.02.2014 11:39
Gazeteci Ahmet Şık, servis edilen Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'ın ses kaydındaki şüphesini dile getirdi. Özellikle bir kuşkuşu var ki dikkate değer.

İNTERNET HABER (ÖZEL İÇERİK) - Başbakan Erdoğan ile Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ileri teknoloji ürünü montaj mı? 

Gazeteci Ahmet Şık ortaya attığı bir iddia ile kasetler üzerindeki kuşkuları artırdı. Şık'ın dikkat çektiği Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen kaydın 7.26'ıncı saniyesine ilişkin. Ahmet Şık o saniyedeki sesin dikkat çekici bir şekilde değiştiğini söylüyor. 

İşte Ahmet Şık'ın kasetle ilgili kuşkuları;

*Sızdırılan son ses kaydına dair şüphem var. İçerikle ilgili şüphe taşımamakla birlikte bu konuşmalar masa başı üretimi olabilir.

*Yolsuzluk operasyonu yapılan bir günde açık açık herkesin isminin verilip, para miktarlarından bahsedilen bir konuşma normal değil.

BU SANİYEYE DİKKAT!

*Bilal Erdoğan olduğu iddia edilen kişinin kaydın 7.26'ıncı saniyesindeki "30 milyon Avro" dediği andaki ses değişimi dikkat çekici.

KUŞKULU NOKTA

*Telefonların dinlendiğinden şüphelenen ve oğluna "telefonla konuşmayın" diyen RTE ve oğlunun her şeyi açık açık konuşması manasız.

*Bu kayıtları ikisinin de işine yarayacağı için savaşan her iki cephede üretmiş olabilir. Hırsız başbakan algısının kanıtı Cemaate yarar. Eğer AKP cenahı kaydı ürettiyse, bugüne dek çıkan her kaydın doğru olup olmadığına dair kuşkular da iktidarın işine yarar ve bunu kullanır.

Bu haber toplam 1476 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri