Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nu Elçi buluşturdu

26.12.2012 13:58
Başbakan ile Kılıçdaroğlu 'böcek' polemiğinden sonra ilk kez yan yana geldiler

 

   Vefat eden KADEP Genel Başkanı Şerafettin Elçi için TBMM’de tören düzenlendi. Siyasetçileri bir araya getiren törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve milletvekilleri katıldı.

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Katılımcı Demokrasi Partisi Genel Başkanı Şerafettin Elçi için Meclis’te cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Bakanlar Kurulu ve BDP’li vekiller neredeyse tam kadro katıldı.
 
74 yaşında kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Katılımcı Demokrasi Partisi(KADEP) Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Şerafettin Elçi için TBMM’e tören yapıldı.
 
BAŞBAKAN, BAŞBAKAN YARDIMCILARI TÖRENE KATILDI
Törene Elçi’nin ailesinin yanı sıra Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan yardımcıları Bülent Arınç, Beşir Atalay, Ali Babacan, Bekir Bozdağ, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik katıldı.
Bu haber toplam 4188 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri