Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bir yürrüyen merdiven kazası daha

04.03.2011 18:24
Ters merdivene bindiği için CHP Liderini eleştiren Başbakan, yürüyen merdivende sendeledi!Kaynak : http://www.internethaber.com/erdogan-merdivende-patinaj-yapti--332387h.htm#ixzz1FeHqJQ9b

Yine bir yürüyen merdiven faciası! Ancak bu kez başrolde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu değil, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan var. CHP Liderini, 'Ekip iyi olmazsa patinaj yaparsınız' sözüyle eleştiren Başbakan, açılışını yaptığı alışveriş merkezinde 'yürüyen merdivenin' azizliğine uğradı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan açılışını yaptığı alışveriş merkezinde yürüyen merdiven yüzünden düşme tehlikesi atlattı. Başbakan, törenin yapılacağı kata çıkmak için beraberindekilerle birlikte yürüyen merdivenleri kullandı.

Başbakan Erdoğan merdivenlere bindikten çok kısa bir süre sonra mekanizma aniden durdu. Merdivenlerin neden olduğu anlaşılamayan ani duruşu hem Başbakan'ın hem yanındakilerin sendelemesine neden oldu.

Erdoğan ve beraberindekiler uzun bir süre duraksadıktan sonra, yürümeyen merdivenden yürüyerek çıktı.

KILIÇDAROĞLU DA YÜRÜYEN MERDİVENE TERS BİNMİŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, Beşiktaş'ta düzenlediği basın toplantısının ardından yürüyen merdivende zor anlar yaşamıştı. 

Ters merdivene binen Kılıçdaroğlu, yukarı hareket eden merdivenden güç de olsa aşağıya inmeyi başarmıştı ama dalga konusu olmaktan kurtulamamıştı.

Kılıçdaroğlu'nun yaşadıklarını insanlık hali olarak nitelendiren Erdoğan, sözünü de sakınmadı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun iyi bir ekip seçmediği için 'merdivende patinaj' yapacağını vurgulayan Erdoğan, "Bunlar tabi insanlık halidir. O kadar ileri gitmeyeyim. Her insanın başına gelir. Kendinize iyi bir ekip seçmezseniz, bu tür hadiseler başınızdan eksik olmaz. Kendinize ekip seçerseniz, iyi bir kılavuz seçerseniz bu tür zorluklar yaşanmaz. Ekip iyi olmazsa patinaj yaparsanız. Koşu bandında enerji tüketir bir adım yol alamazsınız" demişti.Kaynak : http://www.internethaber.com/erdogan-merdivende-patinaj-yapti--332387h.htm#ixzz1FeHXxUDs 
Bu haber toplam 3686 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri