Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'a alçak saldırı!

31.01.2016 01:46
Hollandalı VPRO radyosu ve İngiliz BBC, 'yılın diktatör adayları' yedi isim belirledi ve listenin ikinci sırasına yüzde 52 ile seçilen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alarak yılın alçaklığına imza attı

Küresel şer odaklarının hedefindeki isim olanCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yine alçak bir saldırı yapıldı. Meşru yollarla indiremedikleri Erdoğan'ı algı operasyonları ve darbelerle indirmeye çalışan küresel şer odakları yeni bir girişimde bulunarak medya organlarıyla ne idüğü belirsiz kişilerce seçim yaptırarak sözde bir yarışma gerçekleştirdi. İngiliz BBC'nin Türkçe yayın organının da çanak tuttuğu sözde yarışma ileCumhurbaşkanı Erdoğan'a 'diktatör' çamuru atılmaya çalışılırken terör örgütü DAEŞ lideri Bağdadi ise yüceltilerek neredeyse devlet başkanı ilan edildi. Küresel şer odaklarının medya yayın organları sözde 'yılın diktatör yarışması'nda birinci ilan ettikleri Bağdadi'nin ardından Erdoğan'ı ise ikinci ilan ederek büyük bir algı operasyonuna imza attılar.

BBC Türkçe'nin çanak tuttuğu ve Türkiye'deki uşaklarının ağızlarının suyu akarak sırayla paylaştığı skandal haberde, sözde yarışmanın sonucu olarak terör örgütü lideri el Bağdadi, ‘en aşırı güç kullanımı ve ortalarda görünmemesine rağmen gençlerin üzerindeki güçlü ve radikalleştirici etkisi nedeniyle’ birinciliğe layık gören küresel güçlerin kukla yayın organları BBC ve VPRO, Erdoğan'ı ise ikinci olarak gösterdi.  Asıl hedefin Erdoğan olduğu 'birinciliği kıl payı kaybetti' ifadeleriyle anlaşılan haberde, kendilerince Erdoğan'ı 'halk jürisi ödülü'nü layık gördüler.

ONURSUZLARIN ONURSUZLUK ÖDÜLÜ!

Erdoğan'ı sürekli DAEŞ ile yanyana getirmeye çalışarak algı operasyonlarınadevam eden küresel şer odakları ne idüğü belirsiz kişilerce yaptığı seçimde 'Yılın diktatörü' seçilen Bağdadi'ye 'Onursuzluk Ödülü' ile Lahey Savaş Suçları Mahkemesi için tek yön gidiş bileti verdiler.

İngiliz BBC'nin 'eğlenceli' olarak tanımladığı bu yarışmanın amacı ise sözde 'potansiyel diktatörlerin baskıcı uygulamalarına dikkat çekmek' olduğu iddia edildi.

Yarışmanın seçici kuruluna Uluslararası Af Örgütü Direktörü Eduard Nazarskibaşkanlık ederken, Seçici kurulda Tilburg Üniversitesi Uluslararası Hukuk Bölümü’nden Prof. Rianna Letschert ve ‘Diktatör Virüsü’ kitabını karalayan Frank Schaper de yer aldı.

Kaynak: www.yeniakit.com.tr

 

Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri