Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan Adana talimatı

09.12.2013 00:51
Başbakan Erdoğan’ın Adana için özel emir verdiği ortaya çıktı. Erdoğan'ın "Arkadaşlara söyleyin bu sefer Adana'yı istiyorum. Onlar ne yapacaklarını bilirler" dediği ortaya çıktı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “Gücümüze güç katacağız, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin AK Partili olması için uğraşacağız”  dedi.

Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Abdullah Torun “Bu toprakların bizden hizmet alacağı var. Bu onur halkımız tarafından bizlere verilirse yapacağımız çok hizmetler var” şeklinde konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun için düzenlenen tanıtım toplantısında, ''Gücümüze güç katacağız, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin AK Partili olması için uğraşacağız'' dedi.

Bakan Çelik, Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda yapılan toplantıda, konuşmasına salonda bulunanlara Başbakan Erdoğan'ın selamını ileterek başladı.

BAŞBAKAN’IN ADANA İSTEĞİ: İSTİYORUM

Başbakan Erdoğan'ın “Arkadaşlara söyleyin bu sefer Adana'yı istiyorum. Onlar ne yapacaklarını bilirler'' dediğini belirten Çelik, partililerin dediği gibi "AK kadroların" dik durmaktan başka bir şey bilmediklerini ifade etti.

ADANA, ADANA VE ADANA

AK Parti kadrolarının bir sürü belaya, sıkıntıya, provokasyona, tuzağa direnmesi ve bu iradeyi koymasının partililerin sayesinde olduğunu vurgulayan Çelik, ''İnşallah üç şeyi yerine getirirsek, aklımızdan üç şeyi çıkarmazsak inşallah seçimin ertesi sabahı belediyenin önünde buradaki gibi toplantı yapacağız. Seçim gününün ertesi sabahına kadar aklımızdan üç şeyi çıkarmayacağız. Bu üç şey de Adana, Adana ve Adana'' dedi.

ROTHABERBu haber toplam 1480 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri