Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan Deniz Feneri Açıklaması

11.07.2011 14:02
Başbakan Erdoğan, Deniz Feneri soruşturmasıyla ilgili olarak soruları cevaplandırdı...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'daki ''Deniz Feneri e.V.'' bağlantılı soruşturma kapsamında RTÜK üyesi Zahid Akman'ın tutuklanmasıyla ilgili olarak, ''Şu anda iddianame hakkında hiç bilgim yok. İddianame hakkında da bilgim olmayınca bir şey söylemem uygun olmaz'' dedi.

Özel DAP uçağıyla Ankara'ya gelen Başbakan Erdoğan, Esenboğa Havaalanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan, bir gazetecinin ''CHP'li milletvekillerinin bugün yemin edeceklerine inanıyor musunuz?'' şeklindeki sorusu üzerine, ''Arkadaşlarımı daha dinlemedim. Arkadaşlarımı dinleyeyim, ondan sonra'' yanıtı verdi.

Deniz Feneri e.V bağlantılı soruşturması kapsamında tutuklanan RTÜK Üyesi Zahid Akman ile ilgili soruyu ise Erdoğan, ''Şu anda iddianame hakkında hiç bilgim yok. İddianame hakkında da bilgim olmayınca bir şey söylemem uygun olmaz'' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan ile birlikte eşi Emine Erdoğan ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı da Ankara'ya geldi. Erdoğan'ı, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, İl Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya ve diğer ilgililer karşıladı.

Bu haber toplam 1778 defa okunmuştur
Bekliyoruz
Mehmet Ören
Sayin Basbakanimizdan 12 yildir bir adim atmasini bekliyoruz.Dini ve Islami kullanarak para toplayip sonrada ödemeyen-üstüne yatanlarada hesap sormasini bekliyoruz.Daha zamani gelmedimi sayin Basbakan????
11 Temmuz 2011 Pazartesi 15:39
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri