Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan düğüne sürpriz ziyaret

24.03.2013 22:32
Sarıcakaya'ya giderken yol üzerindeki düğüne katılan Başbakan Erdoğan, gelinle damada mutluluklar dileyip bilezik hediye etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, halka hitap etmek üzere geldiği Sarıcakaya'da düğünün sürpriz konuğu oldu. 

Başbakan Erdoğan, Sarıcakaya'ya girerken yol üzerinde düğünü görünce konvoyunu durdurdu. Eşi Emine Erdoğan ile Halime (19) ve Durmuş (27) Özbal çiftine mutluluk dileyen Erdoğan, ailelerin düğüne razı olmadığını öğrenince genç çifte çevrenin ileri gelenlerini devreye sokarak ailelerinin gönüllerini almaları gerektiğini söyledi. 

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da 'Ailelerinize bizden selam söyleyin, onların gönüllerini alın' tavsiyesinde bulundu. 

Başbakan Erdoğan, 'Birbirinizi kutlu bağlarla severseniz mutluluğunuz daim olur. Gençler birbirini sevdiyseler artık önünde durmak zor. Onun için de annelerin, babaların, 'İnşallah mutlulukları devam etsin' temennisiyle onların yanında olması lazım' diye konuştu. 

Genç çifte en az üç çocuk tavsiyesinde bulunan Erdoğan, damat Durmuş Özbal'ın 'Maaşım dolgun olursa inşallah 5 çocuk da olur' cevabı üzerine, 'Her doğan, kendi rızkıyla doğar' dedi. 

Erdoğan, daha sonra geline bilezik hediye ederek, miting alanına geçti. 

Bu haber toplam 2776 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri