Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan park ziyareti

21.07.2013 12:23
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan evinin karşısındaki parka giderek vatandaşlarla sohbet etti. Gezi Parkı'ndaki olaylara göndermede bulunmayı da ihmal etmedi: Bu parkta gördüğünüz gibi herhangi bir sıkıntı yok...

Başbakan, “Bu parkta herhangi bir sıkıntı yok göründüğü gibi. Temennimiz İstanbul'un bütün parkları böyle cıvıl cıvıl olsun.” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sepetçiler Kasrı'nda ÖNDER tarafından düzenlenen iftar programına katıldıktan sonra Kısıklı'daki evinin bulunduğu sokaktaki Millet Bahçesi Parkı'na uğradı. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başbakan, vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Vatandaşlar da Başbakana ikramlarda bulunup fotoğraf çektirdi.

Park çıkışı basın mensuplarına açıklamalarda bulanan Erdoğan, "Burada da bir park var. İstanbul'un değişik yerlerinde böyle güzel parklar var. Burası da Kısıklı Parkında da halkla gayet bütünleşiliyor. Burada herhangi bir sıkıntı yok göründüğü gibi. Temennimiz İstanbul'un bütün parkları böyle cıvıl cıvıl olsun. Heyecan içerisinde olsun, oralarda kin nefret olmasın. Komşu hukuku çok daha farklı bir şekilde gelişsin." şeklinde konuştu.


 

Bu haber toplam 1368 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri