Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'ı MHP'li Bahçeli'yi AKP'li Karşıladı

16.10.2011 08:32
Kızılcahamam'daki AKP'nin kampında Başbakan Erdoğan, MHP'li Belediye Başkanı Coşkun Ünal tarafından yalnız bırakılmadı, Sincan'da Bahçeli'ye ise AKP'li başkan eşlik etti.

Başbakan'ın Kızılcahamam'daki temaslarının yapıldığı saatlerde ise MHP lideri Devlet Bahçeli de Sincan'da bir sürücü kursunun açılışına katıldı. Bahçeli'ye ise AK Partili Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna eşlik etti.İktidar ile muhalefet parti liderlerinin farklı belediye başkanları tarafından karşılanması siyasette örnek hareket olarak değerlendirildi.

AK Parti'nin Kızılcahamam kampı öncesi Kızılcahamam Belediye Başkanı Coskun Ünal, Başbakan'ın ilçeye gelmesinden dolayı bilbordlara 'hoş geldin' afişleri astırmıştı. Coşkun Ünal, Başbakan'ın geçen hafta vefat eden annesi için Kızılcahamam'daki Yabanabat'ta okutulan mevlitte yalnız bırakmadı.

AK Partili Sincan Belediye Başkanı Tuna da MHP lideri Bahçeli ile bir sürücü kursunun açılışında aynı karede buluştu. Protokolde Bahçeli'nin hemen yanında oturan Tuna, MHP Genel Başkanı ile bir süre sohbet etti. 

Bu haber toplam 1450 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri