Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'ı 'yılın kişisi' seçtirmeyelim kampanyası

29.11.2011 14:26
TIME'ın "Yılın Kişisi"ni seçtiği ankette Erdoğan'ın ilk sıraya yerleşmesi ulusalcıları rahatsız etti. Ulusalcılar Erdoğan'ı birinci sıradan indirmek için kampanya başlattı.
Her sene okuyucularının görüşünü alarak "Yılın Kişisi"ni seçerek, haberleri olumlu ya da olumsuz olarak en çok kimin etkilediğini belirleyen Time dergisinin devam eden oylamasında, en popülerler listesinde, Recep Tayyip Erdoğan, son iki üç gün içinde büyük bir tırmanışa geçerek birinciliğe yükseldi.
 
Erdoğan, 31 adayın yer aldığı en popülerler listesinde futbolcu Leo Messi'yi geride bırakarak 61 bin 404 oyla 1. sıraya tırmandı.
 
ERDOĞAN ALEYHİNDE KAMPANYA
Erdoğan'ın bu yükselişi birbirlerini rahatsız etmiş olacak ki “Tayyip Erdoğan’ın Yılın Adamı seçilmemesi” için kampanya başlatıldı. “Hayır” oyu kullanmaya davet edilen kampanyada Erdoğan'ın padişahlık hevesi içinde olduğunu ve buna fırsat verilmemesi gerektiği vurgusu yapılıyor.
 
İşte Akit gazetesinden Hasan Karakaya'nın köşesinde yayınladığı o çağrı;
 
Yeni Akit
 
Bu haber toplam 2568 defa okunmuştur
BULUTLARA ZARAR VERMEZ
Ahmet sorar
Yerdeki karıncalar
29 Kasım 2011 Salı 23:14
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
vatan ve din borcudur evet demek..
hursit dilaver
bizimkiler de uyumasın,evetleri bastırsınlar. bu iş dava hakkıdır. din hakkıdır. türkiye hakkıdır.aşağıda da hesabı sorulur. hımbıl müslümanlara duyurulur.
29 Kasım 2011 Salı 14:58
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri