Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'ın idamını isteyen savcı VİDEO

29.02.2012 08:52
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 3 Kasım 2002 seçimleri öncesi az daha idamla yargılanacaktı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 3 Kasım 2002 seçimleri öncesi az daha idamla yargılanacaktı!

Mehmet Ali Birand'ın hazırlayıp sunduğu 28 Şubat belgeseline Erdoğan ile ilgili Arınç'ın anlattığı olay damgasını vurdu. Arınç, seçimlere tam 3 ay kala Erdoğan seçimlere giremesin amacıyla 10 yıl önceki konuşmasından hakkında soruşturma başlatıldığını anlattı.

Arınç olayı böyle anlattı: "Rize'de yaptığı 10 yıl önceki konuşma için takibat yapılması istendi, denildi ki 312'den yargılanacak. Biz dedik ki zaman aşımına uğraşmıştır. DGM savcısı bizi çağırdı gittik inanıyoruz ki usulen ifade alınacak ve takipsizlik kararı çıkacak. Saatler geçti Tayyip Bey çıkmıyor. Çünkü soruşturmayı yapan Nuh Mete Yüksel herkes ne yapacağından emin değil. İçerden bir çıktılar suratlar beş karış. Savcı Yüksel TCK'nın 146. maddesine uymak talebiyle idamını istiyor. Bu seçimden üç ay önce olan bir olay. Ya hakim de onun gibi çıksaydı? Allahtan hakim akıllı çıktı da iş büyümedi."

Arınç'ın o konuşması:

 

ROTAHABER 

Bu haber toplam 4490 defa okunmuştur
Sen neymişsin nu abi
Seydi Ahmet TURAN
1999 da amerikanın kenyada yakalayıp paketliyip pulunu papıştırıp THY kargosuyla gönderdiği bilmem kaç kişinin kaç bebeğin katili olarak lanse edilen Apoyu niye asmadınız.Birisi binleri katledecek imralıda sefa içinde yaşayacak, öbürü bir konuşmadan idamala yargılanacak sevsinler seni.Hala 1930 lu yılların Marks lenin stalin ruhlu tek parti zihniyeti var.Güçlünün değil haklının yanındayız.
29 Şubat 2012 Çarşamba 11:33
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri