Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'ın Sağlık Durumu Nasıl?

17.03.2013 03:28
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç,evinde dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığının gayet iyi olduğunu söyledi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, evinde dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığının gayet iyi olduğunu, Erdoğan’ın yarın Çanakkale’ye gideceğini söyledi.

TRT’nin İstanbul Radyosu’nda 'www.trtkulliyat.com'ın tanıtım programına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gündemle ilgili basın mensuplarının sorularını cevapladı. Evinde istirahat eden Başbakan Erdoğan ile telefonla konuştuğunu ifade eden Arınç, “Başbakan Erdoğan sağlığının gayet iyi olduğunu söyledi. Hava şartlarından biraz gözüm korktu ama kendisi yarın ve Pazartesi günü Çanakkale’de olacağını söyledi. Sağlık ve afiyet diledi. Kendisinin de çok selamı var. Sağlıklı buldum.” dedi.

İMRALI'YA GİDECEK HEYET

“İmralı’ya gidecek üçüncü heyette yer alacakların isimlerinde bir gelişme var mı?” şeklindeki soruya ise Arınç, “MİT Müsteşarı ve Adalet Bakanlığı ile görüşüldüğüne göre, zannediyorum bu konuda bir gelişme olabilir. Adalet Bakanımız, eğer oraya bir heyet gidecekse hangi milletvekillerinin gideceğine karar verecektir. Bunları önümüzdeki süreçte hep beraber takip edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Bu haber toplam 1726 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri