Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eren Erdem’e zor sorular

24.12.2015 02:45
Gezi Olaylarından sonra kurulan ve ‘Paralel Devlet Yapılanması’nın tetikçiliğini yapan Karşı Gazetesi çalışanlarından Emre Erciş, CHP’de “Kremlin Vekili” olarak sahne alan Eren Erdem hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu.

Gezi Olaylarından sonra kurulan ve ‘Paralel Devlet Yapılanması’nın tetikçiliğini yapan Karşı Gazetesi çalışanlarındanEmre Erciş, CHP’de “Kremlin Vekili” olarak sahne alan Eren Erdem hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu. Özellikle milletvekili seçildikten sonra gündeme gelmek için çeşitli iftiralara adını yazdıran, son olarak da Rus kanalında Türkiye’nin terör örgütü DAEŞ’e sarin gazı verdiği iftirasını atan CHP’li vekil Eren Erdem, eski çalışma arkadaşlarından Emre Erçiş tarafından köşeye sıkıştırıldı. 

VATAN-MİLLET DEDİN, ASKERLİĞİ NEDEN BEDELLİ YAPTIN?

Gazeteci Emre Erçiş, Sosyal Paylaşım Sitesi şahsi Twitter hesabından birbirinden ilginç paylaşımlarda bulundu. CHP’de “Kremlin Vekili” olarak sahne alan Eren Erdem’e eski iş arkadaşı Erciş şu soruları yöneltti:

• “Ön seçimde oy almak için Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na maaşımın % 80’ini bağışlayacağım dedin. Sana oy verenlere sözünü tuttun mu?”

• “17-25 Aralık hakkında Halk TV’de show yaparken Ataşehir yolsuzluğunda beni neden yazma diye aradın?”

 Şayet, Ataşehir hakkında yazarsan yolumuz ayrılır benim siyasi geleceğimi bitirirsin derken yetim hakkı ne oldu?”

 “Milletvekili olmadan önce 800 TL kirada oturuyordun. Vekil oldun 6 odalı dublex eve transfer oldun. Hani ihtiyaç fazlası infaktı?”

• “Diyanet’in Mercedes’ini eleştirip kendine Mercedes alıp, sonra tepki üzerine iade edip Passat almak Ebu Zer’in öğretisi mi?”


Yeni Akit Gazetesi

Bu haber toplam 1960 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri