Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ergin Saygun'un yatağındaki Türk bayrağı

09.02.2013 13:13
Tedavisi devam eden Ergin Saygun'un yatağının başucundaki Türk bayrağı dikkat çekerken gözler Atatürk portresini aradı.

Twitter'a yazdıkları ve Ayşe Arman'a verdiği röportajla bir kamuoyu oluşturan ve Balyoz davası kapsamında 18 yıla çarptırılan babası Orgeneral Ergin Saygun'un hastalığı nedeniyle verilen tahliye kararının sevincini yaşayan Ece Saygun, tweetleriyle kamuoyunu aydınlatmaya devam ediyor. Açık kalp ameliyatı olan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden Ergin Saygun'un normal odaya alınmasını dört gözle bekleyen ailesi, Saygun'un hastane odasındaki yatağını şimdiden hazırladı. Yatağın üzerinde Türk bayrağı dikkat çekerken, gözler Atatürk portresini aradı.

TAHLİYE SEVİNCİ

Saygun, önceki gün Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalp ameliyatı olmuştu. Refakatçi olarak hastanede bekleyen ve tahliye haberini alan Saygun'un kızı Ece Saygun, yakınları ile kucaklaştı.

"HAYDİ TOSUN PAŞA"

Babasının ameliyatına dair her şeyi anı anına paylaşan Ece Saygun, dün akşam yine Twitter'dan şu anda yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Ergin Saygun için normal odada hazırladıkları yatağın fotoğrafını paylaştı. Yatağın üstüne asılan Türk Bayrağı dikkat çekti. Kızı, babası için hazırladıkları yatağın fotoğrafını paylaştı ve altına da şu notu düştü: "Haydi tosun paşa! Yatağını hazırladık! Kendi kendine nefes almaya başla da gel!!!"

 

Bu haber toplam 7164 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

haç mı hilal mi..
hursit dilaver
ziya gökalpin hasta odasındaki duvarda haç vardı.zaten avrupa hastanelerinde hep haç görürüm.bizde yok nedense..bari mona lisa koysalar.. ya da kaplumbağa terbiyecisi..ne blelim..
09 Şubat 2013 Cumartesi 21:06
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Korku İmparatorluğu
Onur
Adamı o kadar korkutmuşlar ki... Atatürk fotoğrafı mı kalır orada?
09 Şubat 2013 Cumartesi 15:46
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YATAĞIN BAŞINDA BAYRAĞIN RESMİN İŞİ NE
Ayşe düşünür
Bu nasıl haber anlamadım. Bir hastanın başında ilaçlar olur çiçek olur kitap olur. Bayrağın Atatür resminin işi ne? Doğrsu anlamakta güçlük çekiyorum .
09 Şubat 2013 Cumartesi 13:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri