Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erkan Mumcu: Ağar 'Kalleşlik' Yaptı!

10.06.2011 02:43
Erkan Mumcu, 2007 seçimlerinde Demokrat Parti'yle yapacakları ittifakın ayrıntılarını anlattı. Ağar'ı sert sözlerle eleştiren Mumcu, Ağar'ın hiç ceza almamasının sorgulanmasını istedi...

Cüneyt Özlemir'le 5N1K'ya konuk olan Anavatan Partisi Eski Genel Başkanı Erkan Mumcu, 2007 seçimlerinde Demokrat Parti'yle yapacakları ancak son anda iptal olan ittifakın ayrıntılarını anlattı.

DP ÇATISI ALTINA GİRMEME NEDENİ...

ANAP'ın YSK'ya seçime Demokrat Parti'yle gireceğine dair dilekçeyi teslim ettikten sonra, Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın YSK'ya verdiği listede ortak olarak kararlaştırdıkları adayların yer almadığını belirten Erkan Mumcu, beklenmedik bu gelişme karşısında seçime DP çatısı altında giremediklerini söyledi.

YAPILAN KALLEŞLİKTİR

Mumcu, Mehmet Ağar'ın bu hamlesine anlam veremediğini ve yapılanın "kalleşlik" olduğunu ifade ederken, "ihanet üstüne ihanete uğradıklarını" anlattı.

Erkan Mumcu eğer ittifak gerçekleşseydi, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin tek başına iktidar olamayacağını iddia ederken, Mehmet Ağar'ın yargılandığı davalardan hüküm giymemesinin sorgulanması gerektiğini sözlerine ekledi.

VATAN
  

Bu haber toplam 3400 defa okunmuştur
MUMCU AĞARA KIZIPYAPILAN KALLEŞLİKTİR
Kemal Tezkan
Peki sen nesin sayın MUMCU?.........
10 Haziran 2011 Cuma 22:24
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
arada fark var..
alper acun
Tamam Mumcu hata yaptı ama diğerinin yaptığı kalleşlik gerçekten.CHP ve MHP ye bakınca ortada Erdoğana rakip kimse kalmadığını farkedemiyormusunuz? Erbakan,Mumcu,Ağar,Muhsin Yazıcıoğlu ve hatta Cem Uzan.Bunlar hepsi rakipleriydi ama gerek ABD gerek içerdeki çocukları gerekse kuklalarının yardımıyla bunlar ekarte edildi.Ben bu anasaya ve Kürt sorunu için buraya kadar birileri Sn.Başbakandan birşeyler bekliyor diye düşünüyorum..Umduğum şey iki millet tek devlet gibi şeyler çıkmaz inşallah yeni anayasadan..
10 Haziran 2011 Cuma 16:29
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Sende hata yaptın.
R.İsmail Nergis
Sadece ağar mı sende hata yaptın darbecilere ve postal yalayıcılarına yaranmak için düzeni bozmaya kalktın tıpkı 28 şubat sürecinde olduğu gibi adam gibi adam mert olsaydın bu millet seni ayakta alkışlardı sayın mumcu ; bu memleket darbe istemiyor darbe anayasası istemiyor mafya ergenekon istemiyor lider ülke olsun istiyor.
10 Haziran 2011 Cuma 10:25
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri