Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eşi için öyle bir ilan verdi ki...

01.05.2012 18:03
İyi haber Kahramanmaraş'tan kötü haber Ankara'dan geldi

Kahramanmaraş 'ta eşinden özür dilemek isteyen ve ismi bilinmeyen bir adam verdiği billboard ilanı ile özrünü ilan etti. Ancak bu güzel haber Ankara 'dan gelen şiddet haberleriyle gölgelendi. Ankara Gölbaşı'nda birisi hamile iki kadın, eşlerinden yediği dayak sebebiyle polise başvurdu.

Kahramanmaraş’ta eşine yaptığı hatanın farkına varan bir kişi özrünü verdiği billboard ilanıyla dile getirdi.

Trabzon Caddesi üzerindeki Valilik binasının yan duvarında bulunan billboardı kiralayan bir kişi eşine yaptığı hatayı anlayarak, ‘Sevgili eşim Ebru; tüm Kahramanmaraş şahidimdir seni çok seviyorum. Seni bu kadar çok severken kırdığım ve üzdüğüm için, senden ve ailenden özür diliyorum. Lütfen beni affet. Seni her zaman sevdim ve seveceğim" diye özür diledi.

İki kalp içine yazılın ’E’ ve ’H’ harfleri olduğu billboard Kahramanmaraş halkının dikkatini çekti.İKİ KADINA KOCA DAYAĞI

Gölbaşı'nda 2 kadının darb edildiği iddia edildi.

Cumhuriyet Caddesi'nde S.T. (28), kocası B.T. (36) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine B.T, S.T'yi darb ederek yaraladı.
Gölbaşı Havsak Devlet Hastanesi'ne giderek darp edildiğine ilişkin rapor alan S.T, Gölbaşı Polis Karakolu'na yaptığı başvuruda eşinden şikayetçi oldu.

HAMİLE KADINA DAYAK

Bu arada, Gölbaşı Gazi Osman Paşa Mahallesi'nde de, 6 aylık hamile D.A (26), imam nikahı ile birlikte yaşadığı A.A (30) ile tartışmaya başladı.
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine A.A, D.A'yı dövdükten sonra kapıyı kilitleyerek evden ayrıldı.

D.A'nın Gölbaşı Polis Karakolu'nu arayarak yardım istemesi üzerine eve gelen polis, çilingir yardımıyla kapıyı açarak eve girdi.

Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan D.A, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastenesi'ne sevkedildi.  

Bu haber toplam 3884 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri