Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eski eşinden Baransu için şok iddialar!

28.12.2014 12:59
Taraf muhabiri Mehmet Baransu'nun eski eşi Esra Konur, Twitter'da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Taraf yazarı ve muhabiri Mehmet Baransu'nun eski eşi Esra Konur, ilginç iddialarda bulundu. Esra Konur, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda Baransu'ya seslendi ve "Anılarımı anlatayım diyorum ne dersin? Ama kararsızım hangi süreçle başlasam; boşanmadan önceki mi sonraki mi daha heyecanlıydı" diyerek Baransu'nun 'tanıdık savcıları'ndan bahsetti.

Mehmet Baransu'nun eski eşi Esra Konur, Twitter hesabında önemli mesajlar paylaştı. Baransu'dan nafaka alamadığını ifade eden Konur, "Nafaka ödememek için gösterdiğin çabayı da ben açıklayacağım bilgine" dedi. Konur, "Dürüstlükten bahsederken 2,5 senedir nafaka ödememek adına attığın taklaları da anlatsana herkes aydınlansın" açıklamasında bulundu.

'ÇALIŞIYOR GÖZÜKTÜĞÜN KURUMLAR...'

Baransu için "Dürüst numarası yapabilen bir profesyonel" tanımlamasında bulunan Esra Konur, "2,5 senedir sustuğum her şeyi paylaşacağım" dedi. Baransu'ya "önümde diz çökeceksin' diyen egon baki mi?" diye soran Konur, "Çalışıyor gözüktüğün kurumlar 'bizden maaş almıyor' diye dönmüş. Kimden aldığını anlatsana.. Bekliyorum bu sefer nasıl tehdit edeceksin. 'Tanıdık Savcılar' bir telefonuna bakacak pozisyonda duruyor mu hala?" sorusunu yöneltti.

'SENİN TABİRİNLE TURPLARIN BÜYÜKLERİ HEYBEDE'

Baransu'nun iki buçuk senedir kendisine zulmettiği ifade eden Esra Konur, "Beni bu noktaya getirmeyecektin. Hani klasik tehdidin var ya 'insan içine çıkmayacaksın' sen hala çıkabiliyorsan benim gocunacak bir şeyim yok çok şükür" dedi.

Baransu'ya "Anılarımı anlatayım diyorum ne dersin?" diye seslenen Konur şunları söyledi:

"Senin tabirinle turpların büyükleri heybede. Sonunda aynı dili konuşturdun kendinle, iyimi böyle? Bir insanın üstüne haddinden fazla gelirseniz sabır taşı çatlar sonra çok can yakar Allah muhafaza. Ama kararsızım hangi süreçle başlasam. Boşanmadan önceki mi sonraki mi daha heyecanlıydı. Nasıl üslup güzel mi? Sana yetişebildim mi? İyi öğrenmiş miyim? Ama daha olmamışım bence..."

İşte o mesajlar:

Bu haber toplam 3194 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri