Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Otomobil dereye uçtu: 4 ölü

25.04.2011 23:36
Arnavutköy’de içinde 4 kişinin bulunduğu öğrenilen otomobil aşırı hız sebebiyle baraja düştü. Arama çalışmaları yarın başlayacak.

Akşam karanlığında dalış yapmanın yasak olması nedeniyle sudan çıkarılamayan otomobilin çıkarılması için çalışmalar yarın başlayacak.

Eski Şamlar mevkiinde aşırı hızla ilerlediği öne sürülen içinde 4 kişinin bulunduğu otomobil virajı alamayarak baraja uçtu. Akıntıyla beraber yaklaşık 20 metre kadar sürüklenen otomobil sulara gömüldü. Barajın balçık tabanına saplanan otomobilin içinden çıkan olmadı. Kaza sonrası olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri balçığa saplanan otomobili çıkarmada başarılı olamayınca deniz polisinden yardım istendi. Saat 17.00’dan sonra dalmanın yasak olması nedeniyle polisler olay yerine gelemezken, arama çalışmalarına yarın sabah erken saatlerde başlanacağı öğrenildi.

Otomobilin aşırı hız nedeniyle virajı alamayarak baraja uçtuğunu belirten İsmail Koç, “Burası Şamlar Köyü. Aracın içinde ikisi erkek ikisi kadın 4 kişi varmış. Kaza sonrası bir kişi araçtan çıkabilmiş. Biraz çırpınmış. Ama kurtulamamış. Dalgıçlar saat 17.00’dan sonra dalamadığı için gelememişler. Yarın sabah çalışmalar başlayacakmış.”

Bu haber toplam 1594 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri