Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP-BDP çatışması mı istiyorsun

01.06.2011 08:57
Eskişehir'de Sıhhiye Meydanı'nda düzenlenen mitingde Bahçeli Erdoğan'a çattı

İstanbul Kazlıçeşme'deki dev MHP mitingi sonrası dönüş yolundaki MHP konvoyuna PKK sempatizanlarının saldırısına tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Şimdi soruyorum; İstanbul Valisi, Emniyet Müdürü, MHP'nin büyük bir mitingi varsa bu PKK militanlarını o İstanbul sokaklarında niye gezdiriyorsun? Sayın Başbakan, MHP ile BDP'nin çatışmasını mı istiyorsunuz?' diye konuştu.

İşte Devlet Bahçeli'nin Eskişehir'deki o açıklamaları:

MHP-BDP ÇATIŞMASI MI İSTİYORSUN

"İstanbul'da muazzam bir miting yapıyoruz, Kazlıçeşme'de. Buraya İstanbul'un neresinden gelirseniz gelin yolu bellidir ama bu güzergaha PKK'nın kırıntıları çıkıyor ve MHP'nin mitinge gelecek olan evlatlarını taşlıyor. Şimdi soruyorum; İstanbul Valisi, Emniyet Müdürü, MHP'nin büyük bir mitingi varsa bu PKK militanlarını o İstanbul sokaklarında niye gezdiriyorsun? Sayın Başbakan, MHP ile BDP'nin çatışmasını mı istiyorsunuz? Yeni bir tezgah kurup aradan sıyrılarak, tekrar üçüncü dönem iktidar olmanın hırsıyla mı bunu yapıyorsunuz? MHP'liler; valisiyle, emniyet müdürüyle, Başbakanı ile bu oyunları sergileyenlerin tuzağına düşmeyecek, kim ne yapıyorsa yapsın, sizin göreviniz tek başına iktidar olup milletin kurtuluşuna katkı sağlamaktır. İktidar nasip olursa bunların hepsinin hesabını soracağım. Bunların burnundan bu ihanete varan davranışı fitil fitil getireceğim."

Bu haber toplam 2178 defa okunmuştur
ümidimiz engin alan paşamız.
hursit dilaver
bu adam ne dediğini bilmiyor..tayyip bey değil ama engin alan paşam, bunu şaşırtmış zaar..seçim sonu inşallah paşam partinin başına geçer de partiyi toplar.buna kalsak,ne aksiyon olacak, ne seçim alacağız..baykallı CHP gibi, sürünüp gideceğiz galiba.. onun için paşam gelmeli..MHP yi disipline etmeli..gevşekliğe son vermeli.her sabah traş olunmasını sağlamalı.parti binası önünde andımızı okutmalı..ne bileyim, önümüzde mussolini ve hitrlerin gençlik örgütleri var yahu..inceleyin.
01 Haziran 2011 Çarşamba 12:53
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri