Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ethem Sancak: Cumhuriyet'in yönetimine girebilirim

28.12.2013 01:40
Akşam gazetesi ve Skytürk’ü alan Ethem Sancak'tan ilginç Cumhuriyet Gazetesi açıklaması.

Hürriyet'ten Vahap Munyar Başbakan’ın Pakistan gezisine katılan işadamlarının uçakta aralarında dönen sohbetleri kaleme aldı. Bu sohbetlerin arasında en dikkat çekeni Ethem Sancak'ın "Artık Cumhuriyet gazetesinin yönetim kuruluna da girebilirim" çıkışıydı.

İşte Munyar'ın yazısından o kısım;

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Pakistan gezisine katılan işadamları uçakta ve görüşme aralarında kendi aralarında renkli sohbetler yaptı

Seyahate iş dünyasından Mehmet Büyükekşi, İbrahim Çağlar, İbrahim Burkay, Ahmet Akbalık, Latif Aral Aliş, Murat Akyüz, Rıza Nur Meral, Nail Olpak, Nezih Barut, Hamdi Akın, Ahmet Albayrak, Tayfun Demirören, Bülent Eczacıbaşı, Hüsnü Özyeğin, Zeynel Abidin Erdem, Ethem Sancak, Ali Kibar, Levent Çakıroğlu, Nihat Özdemir, Mehmet Ali Neyzi, Fuat Tosyalı ve Mehmet Ali Yalçındağ katıldı.

Akşam gazetesi ve Skytürk’ü alan Ethem Sancak, sohbetlerde medya patronluğuna döndüğü üzerinde durdu: Artık Cumhuriyet gazetesinin yönetim kuruluna da girebilirim.

O NEREDEN ÇIKTI?

Çukurova Grubu’nun Cumhuriyet gazetesinde hissesi vardı. Akşam-Skytürk’le birlikte o hisseler de bana geçti. Cumhuriyet gazetesine yönetim kurulu toplantılarına katılmak istediğimi bildirdim.

Bu haber toplam 8206 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri