Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Neden 'Evet' Diyor?

07.04.2017 01:35
İskenderpaşa Cemaati Lideri Muharrem Nureddin Coşan, referandumda neden Evet diyeceklerine dair bir açıklama yaptı.

Muharrem Nureddin Coşan, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında "Evet" diyeceklerini belirtti.

Coşan, Sağduyu Partisi adına yaptığı yazılı açıklamada, küreselleşme rüzgarının özgürlük, adalet ve hukukun üzerindeki tozlu, kireçlenmiş, kaskatı, adeta perçinlenmiş cürufunu söküp altındaki cevheri göstermeye başladığı için "Evet" diyeceklerini aktardı.

Muharrem Nureddin Coşan, şunları kaydetti:

"Hariçten ısmarlama dikilmiş, dikte edilmiş, doğal hareket etmemizi engelleyen kıyafetlere artık sığamadığımız için KAHRAMAN Maraş'ta dokunmuş kıyafete evet!

Ağacımıza aşılanmış GDO'lu doktrinler, toprağımıza zerk edilmiş suni kimyasal terkipler daha fazla meyvemizin tadını kaçırmasın, özümüzdeki lezzeti geri kazanalım diye evet!

Yozlaşmış, yıpranmış ve biçare toplum mühendisleriyle gerçek huzurun formül ve şifrelerini insaniyet adına paylaşalım diye evet!

NASA'ya sonsuzluğun keşfinin uzayın dip köşelerinde değil, gönüllerimizin engin deryasında olduğunu haykırmak için evet!"

Kaynak:
Bu haber toplam 4066 defa okunmuştur
bu coğrafyanın özünden
tututahsin
2011 de memleketi uçurumdan çevirip haydi bzozkurtlara oyver destek olsun dostlara defetsin akbabaları diyerek bu günlerin önünü açan bilge günümüz muhyiddini arabasi anlamakta gecikiyoruz ama müthiş mesajlar "Hariçten ısmarlama dikilmiş, dikte edilmiş, doğal hareket etmemizi engelleyen kıyafetlere artık sığamadığımız için KAHRAMAN Maraş'ta dokunmuş kıyafete evet!
07 Nisan 2017 Cuma 08:54
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri