Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

F.Bahçe'den Aydınlar'a: Düşürün bizi!

25.08.2011 00:45
Fenerbahçe 2. Başkanı Nihat Özdemir, TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın konuk olduğu Fatih 'Teke Tek'te programına telefonla katıldı.

 Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu, Mehmet Ali Aydınlar'ın konuk olarak katıldığı Teke Tek programına bağlandı.

Konuşmasında Aydınlar'a ağır eleştiriler getiren Özdemir, "Varsa bir şey düşürün bizi, Bank Asya'da şerefimizle oynar şampiyon oluruz. Ben, bu dava sonunda haklı çıkacağımıza inanıyorum. İşte o zaman TFF yetkilileri ne diyecek, ne cevap verecek merak ediyoruz." ifadelerini kullandı.

İşte Özdemir'in konuşmalarından satırbaşları:

-İnsallah Allah yardım edecek ve bu koca çınar bu zorlu dönemi de atlatacak'.

-Federasyon'un izlediği yol yol değildir. TFF, köşe yazarlarının etkisinde kalmıştır.

-Aydınlar'dan rica ediyorum Fenerbahçe'yi küme düşürsün.

- Varsa öyle bir şey düşürün bizi, Bank Asya'da şerefimizle oynar şampiyon oluruz.

- Bu dava sonunda haklı çıkacağımıza inanıyorum. İşte o zaman TFF yetkilileri ne diyecek, ne cevap verecek merak ediyoruz.

NİHAT ÖZDEMİR TRİBÜNE OYNUYOR

Mehmet Ali Aydınlar, Özdemir'in sözlerine "Söylenenlere şaşırmıyorum artık. Nihat Özdemir'in yaptığı tribüne oynamak. Ben o kulübe yıllarca hizmet ettim." şeklinde yanıt verdi.

Aydınlar ayrıca "Fenerbahçe şu anda şüpheli. Şike yaptığı tespit edilirse, alt lige düşer. Kendileri çekilirse karar çıkar. Karardan sonra hangi ligde oynamaları gerekiyorsa, orda oynarlar." ifadelerini kullandı.

İşte Nihat Özdemir'in Aydınlar'a o tepkisi:


 

Bu haber toplam 2458 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri