Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Terim'e ABD'den tanımıyoruz şoku

25.11.2011 11:15
Sıcakgundem.com'un haberine göre Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim'e ABD konsolosluğundan vize verilirken zorluk çıkartıldığı iddia edildi.

Başbakan Erdoğan’ın gelininden sonra ABD şimdi de Fatih Terim’e vize vermedi. Galatasaray’ı UEFA Kupası şampiyonu yapan, Fiorentina ve Milan gibi dünyanın sayılı kulüplerini çalıştıran bir teknik adama ABD konsolosluğunun aldığı bu karar hayli ilginç. 11 Eylül saldırılarından sonra ABD’ye girişlerin zor olduğu biliniyor. İşte Fatih Terim de bu zorlukların hedefi oldu. Vize işlemleri için sözlü ve yazılı bilgi veren Terim, evraklarında eksik bilgi olduğu gerekçe gösterilerek konsolosluğun engeli ile karşılaştı.

BİR TURİZM FİRMASI TERİM’E YARDIMCI OLDU

ABD’den vize alamayan dünyaca ünlü teknik direktör Fatih Terim’e vizeyi alması için İstanbul’da bulunan ve bu konuda uzman olan bir firma yardımcı oldu. Sıcak Gündem’in elde ettiği bilgiye göre, Terim’in asistanı firmaya gelerek vize alması konusunda kendisine yardım edilmesini talep etti. Binlerce yolcunun vize işlemlerini gerçekleştiren şirket de hemen harekete geçerek Terim’e ABD vizesini aldı.

BAŞBAKAN’IN GELİNİNE DE ABD KONSOLOSLUĞU AYNI ŞEYİ YAPMIŞTI

ABD, daha önce de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gelini Reyan Erdoğan’a vize vermemişti.

Bu haber toplam 1942 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri