Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih Altaylı: Salakmışım!

19.01.2013 13:12
Fatih Altaylı, Levent Kırca'nın konuk olduğu olay programa dair bilinmeyenleri yazdı; sonunda da mesajı verdi!
Yaptığı gaflar ve ettiği hakaretlerle gündeme gelen Levent Kırca geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı 'nın programına konuk olmuştu. Gergin anların yaşandığı programa Kırca'nın agresif tavırları ve tansiyonu yüksek diyaloglar damga vurmuştu. Hararetli bir tartışmaya sebep olan "Atatürkçü" çıkışının ardından Levent Kırca "Sen salak mısın? Akıllı adamsın. Niye bugün bir elin yağda bir elin balda. Sen işini bilirsin" deyince; iyice sinirlenen Altaylı, "Yalaka olmakla bir elin yağda bir elin balda olunuyorsa, senden Türkiye'de daha bir eli yağda bir eli balda olan kimse yok. Demek ki sen hayatının yakın zamanına kadar hep yalaka geçindin ki, bir elin yağda bir elin balda" sözleriyle karşılık vermişti.
 
Fatih Altaylı program öncesine dair ilginç bir detayı ve o gün yaşananların perde arkasını Habertürk'teki köşesinde anlattı. İşte yazının "Salakmışım" başlıklı ilgili bölümü...
 
"Doğrudur. Levent Kırca'nın katıldığı Teke Tek'te son derece kötü bir duruma düştüm. Çünkü benim derdim Levent Kırca'yı konuk alıp rezil etmeye çalışmak, bitirmek değildi. Böyle bir niyetim yoktu. Adam gibi konuşmak, sohbet etmek, sorularımı sormak istiyordum. Levent Kırca'nın da o niyette olduğunu zannediyordum. Aslında başa dönmekte fayda var.Program ekibi, Levent Kırca'yı davet etiklerini söyleyince "Ne konuşacağız ki" diye itiraz ettim. "Abi iyi olur" deyince çocuklar.  "Tamam" dedim. Program günü Levent Kırca saat 23.00'te başlayacak programa akşam üzeri saat 16.30'da gelmiş. Gelmiş ama ne gelmek. Ben dışardayım. Ekiptekiler "Levent Bey geldi" diye haber verdi. Şaşırdım, programa 6 saat kala gelmişti. "Ben gelinceye kadar benim odama alın, ağırlayın" dedim. Kabul etmemiş. Gazetenin otoparkında otomobilin içinde oturmuş.
 
"Çay getirelim" demişler, kabul etmemiş, akşam yemeğe davet etmişler ona da "Hayır" demiş. 6 saat otomobilin içinde oturmuş. Sonra da programa girdik. Kırca, gergin ve agresifti. Ben de beklemediğim bir saldırganlıkla karşılaşınca sinirlendim. Soru sordum, yanıt vermedi. Tekrarladım, şarkı söylemeye başladı. Hiçbirini yapmadığı zaman hakaret etti. Sinirlenmeme rağmen Levent Kırca'yı çok kırmak istemedim. Yaşına, geçmişine hürmeten söyleyebileceklerimi dilimin ucuna kadar gelenleri tuttum."
 
Programdaki gerginliğin sebebini bu sözlerle açıklayan Altaylı yazısının sonunda bir de göndermede bulundu: "Sonunda ortaya hoş bir görüntü çıkmadı. Sonuç olarak şunu anladım. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayanlarla tartışmamak lazım. Çünkü onlar asla kaybetmiyorlar."

 

Bu haber toplam 8502 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri