Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih Altaylı'dan çok sert Ahmet Kaya yazısı

09.12.2012 16:55
Fatih Altaylı Ahmet Kaya yazısı nedeniyle kendisini eleştirenler için çok sert bir yazı yazdı.

Fatih Altaylı kendisini 1999 yılında Ahmet Kaya hakkında yazdığı yazı yüzünden eleştirenlere bugünkü köşesinden ateş püskürdü. "Parayı veren Ahmeti'i alır" başlıklı yazısında Kaya'yı hedef gösterdiği şeklinde eleştirilere maruz kalan Altaylı, kendisini eleştirenlere "zibidi" dedi. Ahmet Kaya'nın hedef gösterildiği için değil, alkol, sigara, hayat tarzı ve fazla kiloları nedeniyle öldüğünü söyleyen Altaylı, "ölmeseydi bugün KCK tutuklusu olurdu" dedi.

İşte Altaylı'nın o yazısı:

SANKİ BENİM YAZDIĞIM YAZI YÜZÜNDEN ÖLDÜ

Yıllar önce Ahmet Kaya hakkında yazdığım bir yazıdan ötürü, sağda solda hakarete uğruyorum bir grup zibidi tarafından. Sanki Ahmet Kaya benim yazdığım bir yazı yüzünden ölmüş gibi.

İÇKİ, SİGARA, FAZLA KİLOLARI YÜZÜNDEN ÖLDÜ

Gayet yakından tanıdığım, yönettiğim kanalda Ahmet Abi'nin Vapuru diye program yapmış, şarkılarını severek dinlediğim ama sonunda geldiği nokta yüzünden eleştirdiğim Ahmet Kaya'yı hedef göstermişim. Hedef medef göstermedim de, zaten adam hedef gösterildiği için ölmedi. İçki, sigara ve yaşadığı hayat tarzı yüzünden, belki fazla kilolarından kalp krizi geçirip öldü. Vurulmadı, kırılmadı.

ULAN ZİBİDİLER!

Beni ve bazı gazetecileri Ahmet Kaya'ya hakaret etmekle suçlayıp, ölümüne neden olmakla itham edenler bizim Ahmet Kaya'ya asla etmeyeceğimiz hakaretlerin bin mislini bize edip, sonra da bize ders veriyorlar. Ulan zibidiler! Her şeyden önce sizlerin ciğerini biliyorum.

AHMET KAYA ÖLMESEYDİ KCK TUTUKLUSU OLURDU

Bugün Ahmet Kaya hayatta olsa, büyük ihtimalle KCK tutuklusu olurdu ve siz de "pozisyonunuz gereği" Ahmet Kaya'ya bize ettiğiniz hakaretleri ediyor olurdunuz. Hadi onu bir kenara bırakalım. Yarın biz ölsek, kalp krizinden veya başka bir şeyden bunun sorumlusu da siz mi olacaksınız? Bir sonraki zibidi nesli de bizim ölümümüze sebebiyet verdiği için size mi hakaret etsin istiyorsunuz?

İşte Altaylı'nın o tarihta yazdığı yazı:


 

Bu haber toplam 7988 defa okunmuştur
bu sahistan
tiksiniyorum
haberini koymaya degmeyen bu aciz insani haber yapmayin.
09 Aralık 2012 Pazar 18:22
Beğendim (4)Beğenmedim (2)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri