Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YAZARIMIZ FATİH AYDIN AK PARTİ'DEN ADAY OLDU

20.02.2015 19:11
Tecrübeli Sivil Toplum Kuruluşu Yöneticisi Fatih AYDIN, beklenen açıklamayı yaptı.

16 yıllık STK deneyimi ile öne çıkan; Feshane Günleri Organizatörlüğü, Çamoluk Derneği Başkanlığı, Bürokratlar ve İş Adamları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, Karadeniz Konfederasyonu Yöneticiliği gibi aktif görevler ile Afrika'da su kuyuları açılması, Filistin ve Pakistan'a yardım organizasyonları, Yetimlere Destek projeleri, istikrarlı eğitim yardımları gibi etkinlikleri ile dikkat çeken www.habername.com sitemizin yazarı Fatih AYDIN, İstanbul 1. Bölge'den (Anadolu Yakası) Ak Parti Aday Adayı oldu.

Fatih AYDIN, aday adaylığını bir basın duyurusu ile açıkladı:

''Saygıdeğer basın mensubu, kıymetli hemşehrim;

Önce Hakk (C.C.) için yola çıkmış bulunuyoruz.
 
Milletimizin birliği, Memleketimizin dirliği için çalışmak üzere İstanbul 1.Bölge'den (Anadolu Yakası) Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olmuş bulunmaktayım.
 
İnsanlığa hizmeti önceleyen ve duruşu net siyaset için sizlerin ve tüm halkımızın huzuruna çıkıyorum.
 
Özellikle sosyal medya ve parti teşkilatlarındaki temayül yoklamalarında kıymetli desteğinizi talep ediyor, dualarınızı bekliyorum.''
 
Fatih AYDIN kimdir?
 

1976 yılında Giresun-Çamoluk Usluca Köyü’nde doğdu. Ismailaga Kur’an Kursu’nda dini eğitim aldı. Atatürk Üniversitesi Iktisat bölümünde lisans derecesi, Okan Üniversitesi Denetim ve Muhasebe bölümünde yüksek lisans derecesi aldi. S.M. Mali Müsavirlik Ruhsati, Sermaye Piyasasi Kurulu ve Kamu Gözetimi Kurumundan Bagimsiz Denetim Lisansi sahibi.

 

Asliye Ticaret Mahkemelerinde Bilirkisi olarak görev yapmaktadir. 2000-2004 yillari arasinda MEB’e bagli okullarda ve özel dershanelerde Bilgisayar ve Muhasebe Ögretmenligi yapti.

 

‘’Ne Eylüller Gördü Bu Ömür’’ isimli yayimlanmis bir siir kitabi ve ‘’VUK ve UFRS açisindan Maddi Duran Varliklar ve Maddi Olmayan Duran Varliklarin Mukayesesi ile Amortisman Mevzuu’’ isimli yayina hazirlanan mesleki bir kitap çalismasi bulunmaktadir.

 

Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Federasyonu (TÜMBİFED), Karadeniz Sivil Toplum Kuruluslari Konfederasyonu (KASTOB), Marmara Dernekler Federasyonu (MADEF), Giresun Federasyonu ve Çamoluk Dernegi gibi pek çok sivil toplum kurulusunda üst düzey yönetici olan Fatih AYDIN, Ingilizce ve az Arapça bilmektedir.

Bir dönem spikerlik-sunuculuk isleri ile de istigal eden ve sertifikali sunucu olan AYDIN, www.habername.com sitesinde, editörlük ve köse yazarligi yapmaktadir. Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı olan ve halen vergi ve muhasebe denetimi isi ile uğraşan Fatih AYDIN, evli ve bir çocuk babasıdır.

AYDIN özellikle yetimlere destek projeleri ve eğitim yardımları ile iş ve işçi bulma alanlarında özel ilgi sahibidir.

Kaynak:
Bu haber toplam 4572 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri