Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih AYDIN: Tüm Aday Adaylarına Eşit Mesafedeyiz

14.10.2013 15:47
600.000,00 TL.'lik bütçesi ve üst düzey makamlara yetiştirdiği öğrencilerle bilinen Çamoluk Derneği'nin başkanlığına aday olan yazarımız Fatih AYDIN, bir açıklama yayımladı

                                                                                                                     

Saygıdeğer Hemşehrilerimiz;

Köy derneklerimize ve kanaat önderlerimize yaptığımız ziyaretler, bal festivali esnasında yaptığımız görüş alışverişleri ile Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden yaptığımız kamuoyu yoklamaları neticesinde, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin Aralık 2013 döneminde yapılacak olan seçimli Olağan Genel Kurulu’nda ekibimle birlikte aday olmaya karar verdiğimizi daha önce sizlerle paylaşmıştık.

Son günlerde internet sitelerinde, sosyal paylaşım sitelerinde veya sohbet ortamlarında, şahsımın veya ekibimde bulunan arkadaşlarımın Çamoluk Belediyesi için başkanlık düşüncesi olan aday adayı hemşehrilerimizle ilgili görüş açıkladıkları yönünde bir takım söylentiler çıkmıştır.

Aziz hemşehrilerimiz;

Özellikle bilinmesini isteriz ki; şahsımın ya da ekip arkadaşlarımın konu ile ilgili yazılı ve görsel medyada bir beyanatı olmadığı gibi, herhangi bir toplantı, seminer, yemek ve benzeri organizasyonda da Çamoluk Belediye Başkanlığı aday adayları ile ilgili bir açıklaması olmamıştır. Dolayısı ile tüm aday adayı dostlarımıza eşit mesafede olduğumuzu belirtiyor ve yeni dönemde Çamoluk Derneği delegelerinin teveccüh göstermesi durumunda göreve geldiğimizde, Belediye Başkanlığına kim seçilirse seçilsin uyumlu bir ekip çalışması gerçekleştireceğimizi şimdiden taahhüt ediyoruz.

İnsanı önceleyen, gayesi insanlığa hizmet olan, tavırda denge eksende insan düsturu ile hareket eden bir yönetim anlayışı ile göreve talibiz.

Öncelikli amacımız; ülke konjonktürüne uyum sağlamak ve birlik-beraberlik tesis etmektir. Milletimizin Birliği, Memleketimizin Dirliği anlayışı ile yola çıkmış bulunmaktayız.

Çamoluk ilçemizde istihdamın artırılmasına yönelik çalışmalar yapmak, eğitim alanında farklı alternatifler üretmek, ilçemizin tanıtımı amacı ile kültürel turlar düzenlemek, iş ve işçi bulma sistemi kurmak, Kaymakamlık Makamı ve Belediye Başkanlığımız ile uyumlu bir çalışma dönemi geçirmek, İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerde siyasete girmek isteyen hemşehrilerimize destek vermek, Çamoluk esnafı ile yakın diyaloglar kurmak, köyler arası dayanışma platformu kurmak gibi başlıklar altında sıralayabileceğimiz pek çok hedefimiz vardır.

Bu vesile ile Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyoruz. Bayramın, Ülkemiz ve Mısır-Suriye başta olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyoruz.

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği delegelerinin ve tüm Çamoluk halkının desteğini bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

İstanbul, 14 Ekim 2013

Fatih AYDIN

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkan Adayı ve Ekibi

Kaynak:
Bu haber toplam 4212 defa okunmuştur
Tebrik
B Hayrettin Sisman
Milletimizin Birliği, Memleketimizin Dirliği anlayışı ile yola çıkmış bulunmaktayız. Basliginda oldugu gibi Gayeniz Insanimiza hizmet olacak Allah yardimciniz olsun. Fatih bey Yöneticilikte Hepimizin yaptigi gibi muhakkak sizlerinde hatasi olmustur önemli olan Hatalarimizdan ders cikarip en iyi hizmeti vermek icin calismak ve bu Hizmette Bayragi daha yukariya cekmek Allah Rizasini kazanmaktir. Buradan sahsim adina Temennide bulunmak istiyorum Camoluk Dernegi Baskani secildiginizde Dernegimizi herhangi bir Siyasi Partinin subesi gibi degil Partiler üstü, her görüse esit mesafede Camoluk icin her Cicekten Bal alan bir Ari gibi calismaniz. Camoluk Dernegimizin Siyaset üstü bir kurum oldugunu düsünüyorum. Yeni görevinizide basarilar diliyorum. “Allah size emanetleri ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğinizde adaletle hükmetmenizi emreder. Allah bununla ne de güzel öğüt veriyor. Şüphesiz Allah her şeyi iştendir, her şeyi görendir.”(Nisa, 4/58).
17 Ekim 2013 Perşembe 00:37
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri