Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Terim ailesi düğünü erteledi

14.05.2014 14:08
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in Ahmet Bahçekapılı ile yapacağı nikah töreni Soma'daki maden faciası nedeniyle ertelendi.

 

Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in Ahmet Bahçekapılı ile yapacağı düğün Soma'daki maden faciası nedeniyle sonraki bir tarihe ertelendi.

Terim ve Bahçekapılı ailelerinden yapılan yazılı açıklamada, "Ülkemiz her geçen dakika boyutları artan ve üzüntüsü derinleşen büyük bir maden faciası yaşamakta. Maalesef ocaklara ateş düştü. Birçok aile ise umut ve endişe içinde gelecek haberleri beklemekte. Yaşanan bu acıyı yüreğimizin ve beynimizin her köşesinde en derin şekilde hissediyor ve paylaşıyoruz. Ülke olarak böyle büyük bir acıyı paylaşmamız gereken bir süreçte evlatlarımızın düğününü yapmayı içimize sindiremediğimizden dolayı aileler ve çocuklarımız bir araya gelerek nikah törenini ileri bir tarihe ertelemeyi uygun bulduk. Bu tür acıların tekrar yaşanmaması en büyük dileğimizdir. Bu büyük faciada kaybettiğimiz canlara Alllah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve metanet dileriz. Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun" denildi.

Bu haber toplam 2406 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri