Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih Terim reklam filminde

19.03.2009 18:08
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, milli futbolcular Servet Çetin, Mehmet Topal ve Mehmet Yıldız'la birlikte, bir reklam filminde rol aldı.
2010 Dünya Kupası Elemeleri'nde 28 Mart'ta son Avrupa Şampiyonu İspanya ile deplasmanda kritik bir maça çıkacak olan A Millilere reklam filmiyle destek geldi. Milli takımın ana sponsorlarından Turkcell'in hazırladığı reklam filminde, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, milli futbolcular Servet Çetin, Mehmet Topal ve Mehmet Yıldız yer aldı.

Turkcell'in kritik İspanya maçı öncesinde, taraftar ve milli takıma destek için hazırlattığı ve Fatih Terim'in üç milli futbolcusuyla birlikte rol aldığı reklam filmi, tüm Türkiye'nin milli takımla bütünleşmesini konu alıyor. Reklam filminde, iyi bir takım olmanın birlik ve beraberlikten geçtiği ve tüm Türkiye'nin Milli Takım'la nasıl bütünleştiği anlatılıyor.

Reklam filmi "Dünya büyükse, biz de büyüğüz!" sözleriyle sona eriyor. 2002 yılından bu yana Milli Takımlar sponsoru olan, 2005'ten bu yana da Milli Takımlar ana sponsoru olan Turkcell'in reklam filmi, önümüzdeki hafta seyirciyle buluşacak.

Bu haber toplam 1028 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri