Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih Terim'den İspanya maçı öncesi açıklamalar

17.06.2016 03:30
Fatih Terim, milli takımın kaybettiği konu olmayacak mevzuların büyütüldüğünü söyledi.

A Milli Futbol takımımızın yarın İspanya ile oynayacağı maç öncesi Teknik Direktör Fatih Terim ve milli takım kaptanı arda Turan basın toplantısı düzenledi.

"KONU OLMAYACAK MEVZULAR BÜYÜTÜLÜYOR"

Arda Turan'dan sonra konuşan Fatih Terim"Kaybettiğiniz zaman konu olmayacak mevzular büyütülüyor. Kaybettiğimiz zaman hiç konu olmayacak şeyler dramatize ediliyor. Akıl almaz noktalara gidiyor." diye konuştu. 

Fatih Terim'in açıklamalarından satır başları;

Artık kulüp takımından, milli takıma gelelim. Barcelona'daki hocası farklı, burası farklı. Farz edelim ki geriye yaslanmak istemiyorsunuz, İspanya sizi yaslamaz mı? Yaslar. Bu gerçeği kabul ederek hareket etmek lazım. Sahada elimizden gelenin en iyisini yaparak oyun oynamaya çalışacağız. Bakalım ne olacak. İspanya dünyanın en iyi takımlarından biri, saygımız var. Ama futbol sahada oynanıyor ve elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Fatih Terim: Belli ki Arda çok dolmuş VİDEO

BELLİ Kİ ARDA ÇOK DOLMUŞ

Büyük bir başarı varsa herkesindir, başarısızlık varsa da paylaşılmalı. Kollektif bir iş, tek başına oyuncu da suçlanamaz. Başarı-başarısızlık da paylaşılmalıdır. Oyuncuların tek başına sorumluluk almasını doğru bulmuyorum, kendi kalesine gol de atsa... Kadroda değişiklik olabilir muhakkak. Ülkemiz acımasız derken, başka ülkelerin de acımasızlığı eklenince ortaya hoş olmayan bir tablo çıkıyor. Belli ki Arda çok dolmuş, öyle gözüküyor...

KONU OLMAYACAK ŞEYLER DRAMATİZE EDİLİYOR

Kaybettiğiniz zaman konu olmayacak mevzular büyütülüyor. Kaybettiğimiz zaman hiç konu olmayacak şeyler dramatize ediliyor. Akıl almaz noktalara gidiyor.

Bu haber toplam 1548 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri