Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fazıl Say bu kez fena yakalandı

25.11.2012 14:00
Fazıl Say, Yılmaz Özdil'in geçtiğimiz hafta kendisini eleştirdiği yazısına çok sert cevap verdi. Sonra ise...

Fazıl Say ile Yılmaz Özdil arasındaki kavga giderek büyüyor. Geçtiğimiz hafta Yılmaz Özdil'in kendisi hakkında kaleme aldığı yazısına Fazıl Say'dan zehir zemberek bir cevap geldi. Say Yılmaz Özdil'e Facebook üzerinden yayınlanan ve daha sonra silinen o mesaj Rotahaber.com adlı internet sitesinin gözünden kaçmadı.

Facebook'taki grubundan yayınladığı "HAYATIMDA YAZDIĞIM EN AĞIR YAZI YILMAZ ÖZDİL" başlıklı yazısında Yılmaz Özdil'e saydıran Fazıl Say, Yılmaz Özdil'e "defol git, maaşını güzel güzel al...." dedi.

Yazısının başında "mişın impasibıl" mış, "Mozart sidisi"ymiş "Anjelina coli"ymiş...Buna otomatik reaksiyonlarla gülmek zorundaymışız.. çok komik.. hahahahahah... değil mi? Bu tek haneli i q bir yere kadar. 29 Ekim kahramanlık yazıları? İzmirlilik bimlelesi? 10 Kasım? Atatürk? Hadi canım sende..."Yeni -Doğan-Medya -maaşı" ne kadar izin verirse, o kadar..O kadar çağdaşlık.. O kadar gerçelik..." diyen Fazıl Say, yazının devamında da Özdil hakkındaki sert ifadelerini sürdürdü.

ÖNCE 'DEFOL GİT' DEDİ, SONRA KALDIRDI

Fazıl Say, asıl bombayı ise yazısının sonlarına doğru patlattı. Say, "Sıkıldık biz senden Yılmaz.."Toparla" filan da diyemiyeceğim... Toparlayacak adama toparla deriz de, senin denizin 30 santim sığ sular, sana diyemeyiz... Defol git, maaşını güzel güzel al.... Arabeskini güzel güzel dinle burdan sana başka bir deneyim gelmeyecek.." dedi. Yazısının ilk eklediği sırada Özdil'e 'defol git' diyen Say, anında bu bölümü yazıdan çıkardı.

"KOYUNLAR..." KELİMESİNİ DE KALDIRDI

Fazıl Say'ın yazıdan çıkardığı bölüm sadece bu da değildi. Yazısını 'Koyunlar...' diyerek bitiren Fazıl Say yazısını aynı anda 'Koyunlar' yazan bu kısmı da yazıdan kaldırdı. Yazının kaldırılan kısımlarına ise Rotahaber.com ulaştı.

İŞTE YILMAZ ÖZDİL'E DEFOL DEDİĞİ YAZININ İLK HALİ...

BU DA YAZININ DEFOL VE KOYUNLAR KISMININ KALDIRILDIĞI SON HALİ

HAYATIMDA YAZDIĞIM EN AĞIR YAZI
YILMAZ ÖZDİL
"mişın impasibıl" mış, "Mozart sidisi"ymiş "Anjelina coli"ymiş...
Buna otomatik reaksiyonlarla gülmek zorundaymışız.. çok komik.. hahahahahah... değil mi?
Bu tek haneli i q bir yere kadar.
29 Ekim kahramanlık yazıları?
İzmirlilik bimlelesi?
10 Kasım?
Atatürk?
Hadi canım sende..."Yeni -Doğan-Medya -maaşı" ne kadar izin verirse, o kadar..O kadar
çağdaşlık
.. O kadar gerçelik...
Asla elini taşın altına sokmadan yazılan yazılar, asla fikir üretemeden, asla kontrevers olamayan, karşıt olamayan, asla bir yandaş medya yazarından farklı olmayarak, iktidarı eleştirdiği konularda "süt fiyatı arttı- tarımcılık kötü oldu- esnaf zor durumda-Maykıl Daglıs- Bred Pit- Alman konsolosuna mektup- Fransa bize vize vermedi vesaires-ben arabeskimi dinlerim arkadaş "ve vesairesi ve ve vesairesini aşamayan, asla gerçek sorunlarla mücadele etmeyen, dolayısıyle hiç bir tehlike taşımayan, "büyük(!) yazar" güzel hayatında (tesadüfen gişe yapmak isteyen 3-5 tiyatrocunun köşe yazılarından derlediği ) bizlerin adına sanat diyemiyeceği oyunun-sözde yaratıcısı olan, ve böyle bir yalanı yutmamızı isteyen....
Olmaz o...
Burası 127.000 kişinin okuduğu bir facebook grubudur.Burdan da bir şey denir...
Ben 3 ay önce bıraktım kendisini okumayı.. Sıkıldım. Sıkıldım "Maykıl Daglıs'tan ve "Kevin Kastnır"dan..
Benim dostlarımın çoğu bir yıl önce sıkılmıştı...
Sıkıldık biz senden Yılmaz..
"Toparla" filan da diyemiyeceğim... Toparlayacak adama toparla deriz de, senin denizin 30 santim sığ sular, sana diyemeyiz...
maaşını güzel güzel al.... Arabeskini güzel güzel dinle burdan sana başka bir deneyim gelmeyecek.. Mektubumu da iyi oku...  
Bu haber toplam 6260 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri