Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aslan istedi Fener alıyor

22.06.2012 15:21
Fenerbahçe, yıldız oyuncu için Kayserispor’un resmen kapısını çaldı.

Fenerbahçe dün sürpriz bir hamle yaparak Kayserispor'un gözde oyuncusu Amrabat için temaslara başladı.

AMRABAT'IN BONSERVİSİNE 8 MİLYON EURO

Sarı - lacivertliler, aylardır bu oyuncunun peşinden koşan ancak transferi bir türlü noktalayamayan Galatasaray'a nispet yaparcasına Amrabat için Kayserispor'un kapısını çaldı. Galatasaray'ın 7 milyon euroluk teklifini geri çeviren sarı-kırmızılı kulübün, son yıllarda iyi ilişkiler içerisinde bulunduğu Fenerbahçe'ye daha olumlu yaklaştığı öğrenildi. İki tarafın dün bu transfer için resmen masaya oturduğu ve Fenerbahçe'nin Amrabat'ın bonservisine 8 milyon euro önerdiği kaydedildi. Bu oyuncu için en az 10 milyon euro isteyen Kayserispor Yönetimi'nin geri adım atmak üzere olduğu ve transferin her an noktalanabileceği bildirildi.

GALATASARAY'IN DA ELİNDEN ALACAK

Daha önce Mehmet Topuz transferinde Kayserispor Yönetimi ile iyi bir diyalog kurarak yıldız oyuncuyu Beşiktaş'ın elinden alan Fenerbahçe Yönetimi'nin bu kez de ezeli rakibi Galatasaray'a çalım atmaya hazırlandığı ifade edildi. Yöneticilerin bu transferin hem camia, hem da taraftar için büyük bir prestij ve moral olacağına inandığı, bu nedenle tüm şartların zorlandığı kaydedildi.
Sarı-lacivertli yöneticilerin ısrarla Galatasaray'da oynamak istediğini açıklayan Amrabat'ı da ikna ettikleri öğrenildi. Yıldız oyuncunun Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yanıt vermesi üzerine iki kulüp arasındaki temasların hızlandığı bildirildi.

Milliyet

Bu haber toplam 3280 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri