Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe'den Aziz Yıldırım açıklaması

22.01.2014 18:49
Fenerbahçe Spor Kulübü şike davası ve Aziz Yıldırım'ın cezasının onanması üzerine açıklama yaptı.

Fenerbahçe Spor Kulübü şike davası ve Yıldırım'ın onanan cezası hakkında görüşmek için bugün bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya dün akşam saatlerinde Türkiye'ye dönen Aziz Yıldırım da katıldı. Toplantının ardından kulüp tarafından bir açıklama yapıldı.

İşte o açıklama;

Öncelikle Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a verdiğiniz eşsiz destekten dolayı Divan ve Kongre Üyelerimize, Büyük Fenerbahçe taraftarına,

Ülkemizin dört bir yanından mesafe gözetmeksizin büyük katkı sağlayan derneklerimize,

Renk ve rekabet ayrımı gözetmeksizin Aziz Yıldırım'a destek olan, başta Beşiktaş olmak üzere Galatasaray ve diğer kulüp taraftarlarına,

Bu kadar yüksek ve öngörülemez katılıma rağmen, bu buluşmanın herhangi bir olumsuzluk yaşanmaksızın tamamlanması için azami gayret gösteren tüm yetkilileri teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı bildiririz.

Bununla birlikte,

22.01.2014 tarihli Yönetim Kurulu toplantımızda gündeme dair kısa bir değerlendirme yapılarak yaşanılan gelişmelere dair kulübümüzün ilgili kurum ve birimleriyle gerekli çalışmaların yapılmasına, Fenerbahçe açısından hassas ve bir o kadar da önemli bu süreç hakkında nihai karara varılabilmesi için 24.01.2014 tarihinde Yönetim Kurulu toplantısı yapılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bu haber toplam 1232 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri