Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fener'de şok mesaj: İstifa et!

12.08.2012 14:30
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Şekip Mosturoğlu'na hem de en yakın arkadaşı Tolga Deniz Aytöre aracılığıyla şu şok mesajı gönderdiği ortaya çıktı!
Fenerbahçe Başkanı'nın amacı, UEFA ile ilişkileri iyi tutmak için Tahkim'in cezasını onayladığı kişileri yönetimden çıkarmak. Mosturoğlu öneriye ilk etapta sessiz kaldı, Yıldırım bırakması konusunda tekrar haber yolladı.
 
Fenerbahçe’de neler oluyor! Kapalı kapılar ardında çok ama çok önemli gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı... UEFA’nın dosyasını incelediği F.Bahçe’ye karşı ceza verip vermeyeceği tartışılırken başkan Aziz Yıldırım’ın ilişkileri toparlamak adına bir takım girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Yıldırım’ın ilk harekatı, Tahkim’in cezalarını onadığı isimleri yönetimden çıkarmak için yaptığı belirtildi...
 
UEFA’nın spor hukukunu baz aldığı düşünülerek ilk etapta Tahkim’in 1 yıllık cezasını onayladığı ŞekipMosturoğlu’nun istifası istendi. Hemde nasıl istenme... Yıldırım, uzun yıllar birlikte çalıştığıMosturoğlu’nun görevi bırakmasını talep etti. Bumesajı ise Mosturoğlu’nun yönetime girmesini sağladığı yakın dostu Tolga Deniz Aytöre aracılığıyla gerçekleştirdi.
 
Mesaj da şöyleydi: BAŞKAN İSTİFANI MASASINDA BEKLİYOR... SIRA EŞKİOĞLU’NDA MI? Bu talebe çok şaşıran ve üzülen Mosturoğlu başkanın isteğine bir süre sessiz kaldı. Ancak UEFA yönetimiyle ilişkileri bir an önce düzeltmek için çaba sarfeden Aziz Yıldırım, beklentisini Mosturoğlu’na bir kez daha ilettirdi. Mosturoğlu’nun baskı ve kulübün de durumunu düşünerek görevi bırakabileceği ifade edildi. Bu bağlamda halkann diğer parçası ise 3 yıl hakmahrumiyeti cezası olan İlhan Ekşioğlu... Aziz Yıldırım’ın Ekşioğlu’nun da istifasını alıp UEFA’nın karşısına “Bakın yönetimimizde Tahkim’den ceza almış kimse yok” kozuyla çıkacağı belirtildi. Haberturk
Bu haber toplam 1660 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri