Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe'de kaptan değişiyor

15.05.2013 15:14
Emre ve Volkan'ın saha içindeki sinirli hareketleri Aykut Kocaman'ı yeni bir karar aşamasına getirdi.

Sarı-Lacivertli ekibin kaptanları olan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel'in saha içindeki agresif tavırları, kart görmeye çok müsait bir yapıda olmaları Aykut Kocaman'ı yeni bir takım kaptanı açıklamanın eşiğine getirdi.

KAPTAN GÖKHAN OLACAK

Aykut Kocaman'ın önümüzdeki sezon takımın yıldız isimlerinden Gökhan Gönül'ü kaptanlığa getirebileceği öğrenildi. Galatasaray maçında yaşananlar ise Kocaman için bardağı taşıran son damla olduğu da kulübe yakın çevreler tarafından ifade ediliyor.

VOLKAN ZATEN İSTEKSİZDİ

Aslında Alex'in takımdan ayrılmasının ardından takım kaptanı olan Volkan Demirel'in bu önemli görevi talep etmediği ve isteyerek kaptan olmadığı da kulübe yakın çevrelerce bilinen bir şey. Nitekim Volkan, Emre Belözoğlu'nun Atletico Madrid'den tekrar Fenerbahçe'ye dönmesinin ardından kaptanlık pazubandını bu futbolcuya vermekte hiç tereddüt etmemişti.

EMRE HAKEMLERLE TARTIŞIYOR

Emre'nin 1. kaptan olmasının ardından Volkan 2. kaptanlığa devam etmiş ve tüm Avrupa maçlarında takım kaptanı olarak görev yapmıştı. Emre Belözoğlu geçtiğimiz yıllardaki kadar agresif olmamasına bu yönünü az da olsa törpülemiş olmasına rağmen yine de özellikle hakemlerle tartışma içine girmekten çekinmeyebiliyor. Son sözünü sezon sonunda Kocaman söyleyecek!

TAKIMIN iSTiKRAR ABiDESi

Gökhan Gönül gerek saha içi gerekse de saha dışı davranışlarıyla beğeni toplarken, istikrarlı futboluyla da dikkat çekiyor.

Twıtter üzerinden bir mesaj yayınlayan Gökhan Gönül, "Güzel bir galibiyetle geceyi kapattığımızı düşünürken bir taraftarımızın vefat ettiğini öğrendim. O andan itibaren galibiyetin önemi kalmadı. Gencecik yaşta vefat eden taraftarımıza Allah'tan rahmet dilerim" dedi.

Bu haber toplam 3610 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri