Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fethullah Gülen hiç 2 ceketim olmadı diyor ama..

17.03.2014 12:06
Fethullah Gülen, Zaman'a verdiği röportajda hiç iki ceketi olmadığını söylese de fotoğraflar öyle demiyor..

Zaman gazetesi, haftalardır "Yılın röportajı" diye duyurduğu Fethullah Gülen söyleşilerinin ilkine bugün başladı. 

Ekrem Duman'lıya uzunca bir röportaj veren Gülen, söyleşinin bir yerinde hiçbir zaman 2 ceket sahibi olamadığını anlatıyor. 

"HİÇ 2 CEKETİM OLMADI"

Aynı röportajda Gülen'in, fotoğraf çektirmek için üzerine bir ceket giydiği ve bu ceketin hikayesini anlattığı yazıldı. Buna göre Fethullah Gülen, 1999 yılında Türkiye'yi terk ederken üzerinde bulunan ceketi o gün bugündür kullanıyor. Hatta ceketini getiren kişiye de "Benim hiç 2 ceketim olmadı" diye sesleniyor. 

BİRBİRİNDEN FARKLI CEKETLERİ VAR

Ancak Fethullah Gülen'in Amerika'da bulunduğu süre içinde çekilen ve medyaya yansıyan görüntüleri bunun tam tersini söylüyor. Fethullah Gülen, basına yansıyan çeşitli fotoğraflarında defalarca birbirinden farklı ceketlerle görüntülendi. Bunlardan birisi de BBC'ye verdiği röportaj arasında tansiyon ölçtürürken görüntülendiği ceketi. Bir diğeri ise yine sohbetleri esnasında çekilen ve açık kahverengi renkte olan ceketi. Gülen eğer bu ceketleri bir başka kimseden ödünç almadıysa, kendisinin birden fazla ceketi bulunuyor. 

MALİKANEDE YAŞIYOR

Ayrıca Fethullah Gülen'in, sürekli olarak mal varlığı bulunmadığını ifade etmesine rağmen ABD'de yaşadığı malikanenin görüntüleri de geçtiğimiz aylarda medyaya yansımıştı. Daha sonra yapılan açıklamada ise Gülen bu malikanenin bir odasında yaşadığını söylemiş ve kaldığı odanın kirasını kendi cebinden ödediğini belirtmişti. 

ensonhaber

Bu haber toplam 3614 defa okunmuştur
kafaya bak!
ekrem bey
insanda utanma olmadıktan sonra ne isterse söyler.şu kadar yaşın adamısın (gerçekte adammısın acaba) iç çamaşırlarındamı 17 yıllık.konuşacak sadece bunlarınmı kaldı vah vah vah!ne yapsak acaba?şu kadar himmet parası seni giydirmeye de yetmiyor anlaşılan.gözünüzü toprak doyursun.sizi gidi sömürgeciler sizi!
17 Mart 2014 Pazartesi 13:23
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri