Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fethullah Gülen röportajının perde arkası

26.03.2014 11:27
Zaman gazetesinde "Herkes konuştu o sustu, şimdi o konuşacak" anonsuyla yayınlanan röportajın perde arkasından ortaya çıkan bir karede Ekrem Dumanlı topuk selamı ile Gülen'in karşısında yer alıyor.

Gülen, geçtiğimiz hafta Zaman gazetesini ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki malikanesine çağırdı. 5 günlük röportaj yaptırdı. Gülen bu röportajda özgün açıklamalar yapmadı, aksine daha önce söylediklerini özetledi. Tek ceketi olduğunu ekledi.

GÜLEN'İN KARŞISINDA EL PENÇE

TAKVİM o röportajın perde arkasını bir fotoğrafla ortaya çıkardı. Röportaj için ABD'ye giden gazeteci, hocanın karşısında ayakta yer aldı. Karşısında el pençe durup röportaja öyle devam etti.

"GÜLEN ZAMAN'IN PATRONU DEĞİL" DEMİŞTİ

Röportajı sonrası CNNTürk'te yayınlanan 5N1K'ya çıkarak Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Ekrem Dumanlı, "Fethullah Gülen Zaman gazetesinin sahibi değil"demişti. Fakat Gülen'in medya patronluğu bu fotoğraflarla bir kez daha kanıtlandı.

GÜLEN'İN ONAYINDAN SONRA BASKIYA GİRDİ

Öte yandan İstanbul'da hazırlanan gazetenin baskıdan önce e-mail olarak Gülen'e yollandığı ortaya çıktı. Pensilvanya'da sayfa provalarını inceleyen Gülen'in onayından sonra gazetenin baskıya girdiği öğrenildi. Daha önce de Samanyolu TV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin senaryosunu Gülen'in yazdığı ortaya çıkmıştı.

ensonhaber

Bu haber toplam 5364 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri