Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FETÖ'cülerden şok yazışmalar: Ammar bin Yasir gibi...

23.08.2016 01:06
FETÖ'cü militanlarının son yazışmaları ortaya çıktı. Polise verecekleri ifadeleri önceden hazırlayan FETÖ'cüler, gerekirse deşifre olmamak için FETÖ'ye çok ağır küfürler edilmesi gerektiği yönünde uyarılarda bulunuluyor. Facebook Twitter Linkedin Google

Eli kanlı örgüt FETÖ'ye yönelik yapılan operasyonlar kapsamında FETÖ'cü hainlerin son yazışmaları ortaya çıktı.

FETÖ'cü militanların bugün ele geçen SKYPE görünümlü son yazışmalarında, polise nasıl ifade verecekleri tek tek anlatılıyor. Takiyyecilikte sınır tanımayan FETÖ'cülere deşifre olmamak için gerekirse FETÖ'ye çok ağır küfürler edilmesi gerektiği yönünde uyarılarda bulunuyorlar.

"AMMAR BİN YASİR GİBİ DİLİNLE SÖYLEYECEKSİN"

FETÖ'cülerin, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra kendi aralarında kurdukları iletişim polis tarafından deşifre edildi. SKYPE adlı program üzerinden görüşmelere devam eden örgüt militanları polise verecekleri ifadeler doğrultusunda yönlendiriliyor. Polis sorgulamasında hataya düşmemek ve deşifre olmamak için tüm kutsallarına bile çok ağır hakaret etmesi gerektiği yönünde direktif verilirken, buna razı olmayan FETÖ'cüler ise "Ammar Bin Yasir gibi dilinle söyleyeceksin " diyerek yatıştırılıyor.

Bu haber toplam 2116 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri