Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşadamı trafik polisine sokak ortasında saldırdı!

15.08.2012 10:55
Bir işadamı bir trafik polisine arabasını durdurduğu için sokak ortasında saldırdı.

Filipinler’in başkenti Manila’da işadamı Robert Blair Carabuena, bir trafik polisine arabasını durdurduğu için sokak ortasında saldırdı.

Manila’da dün öğleden sonra bir alışveriş merkezinin çıkışında trafik polisinin müdahalesi üzerine sinirlenen işadamı Carabuena, “Beni durdurmaya nasıl cesaret edebiliyorsun?” diyerek tartışmaya başladı. Daha sonra küfür ederek saldıran işadamına trafik polisi ise herhangi bir karşılık vermedi.

Manila Büyükşehir Geliştirme Kurumu’nda (MMDA) görev yapan trafik polisi, yerel bir televizyonda katıldığı programda, “Ben sadece görevimi yerine getirdim. Arabadan çıkıp bana hakaret etti ve bana vurdu.” şeklinde konuştu. İşadamına herhangi bir tepki vermediğini ve kötü söz kullanmadığını belirten polis, şikayetçi olduğunu da söyledi.

Görüntülerin internete düşmesinin ardından bir gece tüm Filipinler’de tanınan işadamı, sosyal paylaşım sitelerindeki tüm hesaplarını kapattı. Facebook’ta kendisi adına açılan sayfayda ise kısa sürede 10 binlerce kişi yorumda bulundu.

Bu haber toplam 1760 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri