Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fotoğraf çektirmek istedi, canından oldu

31.01.2012 22:19
Avcılar’da yoğun kar yağışı sebebiyle beyaza bürünen arazide fotoğraf çektirmek isteyen bir genç, fark edemediği kuyuya düştü. 25 yaşındaki İshak Durmak düştüğü kuyuda can verdi. Talihsiz gençten geriye ölmeden kısa süre önce çektirdiği fotoğraflar kaldı.

"KAR HATIRASI" FOTOĞRAFLARI ÇEKİYORLARDI
Olay, saat 16:30 sıralarında Firüzköy Mahallesi Balcıbük Caddesi’ne yakın boş arazide meydana geldi. İshak Durmak, iki kuzeniyle birlikte arazide yoğun kar yağışının getirdiği beyaz örtüyü ölümsüzleştirmek için hatıra fotoğrafı çektirmek istedi.

KAR KUYUYU DA SAKLAMIŞTI
Bu sırada, yüzeyi karla kaplı kuyuyu görmedi ve kuyunun üzerinden geçmeye çalıştı. Ayağının basmasıyla kuyu yüzeyindeki kar yıkılınca Durmak, kuyunun içine düştü. Kuzenleri Durmak’ı kendi imkanlarıyla kurtarmaya çalıştı ancak kurtaramayınca çevrede bulunan evlere koşarak mahalle sakinlerinden yardım istediler.

KUYUDAN CESEDİ ÇIKARILDI
Olay yerine gelen vatandaşlar, talihsiz gencin kuyu içindeki suda hareketsiz bir şekilde durduğunu görünce durumu polise bildirdi. İtfaiyenin de yardımıyla çıkarılan Durmak’ın cansız bedeni ceset torbasına konuldu. Olayı anlatan bazı görgü tanıkları “Yetkililere defalarca bu kuyunun kapatılması için haber verdik. Kimse dinlemedi" diye tepki gösterdi.

Karda gelen inanılmaz ölüm

 

Bu haber toplam 3602 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri