Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ulusoy ve Atalay'ın bindiği asansör çakıldı

07.12.2011 14:15
Basın İlan Kurumu'nu ziyarete gelen Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy ve Basın İlan Kurumu Genel Genel Müdürü Mehmet Atalay'ın içinde bulunduğu asansör 3. Kattan aşağı düştü

Topkapı'daki Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü'nde meydana gelen olay, dün akşam saatlerinde yaşandı. Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy ve oğlu Saffet Ulusoy, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay'ı ziyarete geldi. Ziyaret sonrası Atalay konuklarını uğurlamak için, Özel Kalem Müdürü ile birlikte 5 kişi asansöre bindi.

 

Arızalanan asansör 3. Kattan beton zemine çakıldı. Asansörde bulunanlar hemen ambulanslarla çevre hastanelerine kaldırıldı. Atalay'ın bacaklarında kırıklar olduğu, Ulusoy'un durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kazada Haluk Ulusoy'un oğlu Saffet Ulusoy'un ayak tarak kemiklerinde kırıklar oluştuğu belirtildi.

 

Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı kaydedilirken, Cihan'a açıklamada bulunan Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy, 'Bir ziyaretti, yemek yedikten sonra aşağıya iniyorduk, bir anda yere çakıldık. Bende birşey yok ama Saffet ile Mehmet Atalay'da kırıklar var. Hayati bir tehlikenin olmaması ise sevindirici.' dedi.

Bu haber toplam 4068 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri