Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TFF 1. Lig'de 8. haftanın görünümü

21.10.2019 23:10
- Ligin 8. haftası oynanan tek maçla tamamlandı- Hatayspor liderliğe yükseldi

 

İSTANBUL (AA) - TFF 1. Lig'in 8. haftası bugün oynanan tek maçla tamamlandı.

Ligde haftanın son maçında Fatih Karagümrük evinde, Osmanlıspor'u 2-0 yendi.

TFF 1. Lig'de sahasında Adana Demirspor'u 2-1 yenen Hatayspor, puanını 17'ye çıkartarak haftayı lider tamamladı.

 

- Haftanın sonuçları:

 

TFF 1. Lig'in 8. haftasında oynanan maçların sonuçları şöyle:

Akhisarspor-Eskişehirspor: 2-1

Hatayspor-Adana Demirspor: 2-1

Bursaspor-Cesar Grup Ümraniyespor: 2-1

Ekol Göz Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 0-0

Keçiörengücü-Balıkesirspor: 1-0

Boluspor-Giresunspor: 2-0

Adanaspor-İstanbulspor: 2-2

Altınordu-Altay: 0-3

Fatih Karagümrük-Osmanlıspor: 2-0

 

- Puan durumu

 

Ligin 8. haftasının ardından oluşan puan durumu şöyle:

 
 TakımlarOGBMAYAVP
 --------------------------------------------------------
1.HATAYSPOR8521126617
2.AKHİSARSPOR8512117416
3.FATİH KARAGÜMRÜK8431148615
4.ALTAY8431149515
5.CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR84221410414
6.KEÇİÖRENGÜCÜ835063314
7.BALIKESİRSPOR8413119213
8.BURSASPOR85031312112
9.İSTANBULSPOR82511413111
10.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR832377011
11.ADANA DEMİRSPOR824296310
12.EKOL GÖZ MENEMENSPOR8224511-68
13.ADANASPOR81431214-27
14.OSMANLISPOR8314912-37
15.ALTINORDU8125812-45
16.BOLUSPOR8125711-45
17.GİRESUNSPOR8125615-95
18.ESKİŞEHİRSPOR8116916-7-5
 

Not: Eskişehirspor'un 9, Bursaspor ve Osmanlıspor'un 3'er puanı silinmiştir.

 

- 9. haftanın programı

 

TFF 1. Lig'in 9. haftasında oynanacak maçların programı şu şekilde:

25 Ekim Cuma:

19.00 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

26 Ekim Cumartesi:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

16.30 İstanbulspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Altay-Ekol Göz Menemenspor (Menemen İlçe)

27 Ekim Pazar:

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hatayspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Fatih Karagümrük (5 Ocak Fatih Terim)

28 Ekim Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Akhisarspor (Osmanlı)

 

Kaynak:
Bu haber toplam 892 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri