Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2. Lig ve 3. Lig'de toplu sonuçlar

31.03.2012 18:34
Spor Toto 2. Lig'de 27. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 32. hafta mücadeleleri bugün yapılan maçlarla tamamlandı.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

-Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-

Kocaelispor-Konya Torku Şekerspor......................( 0 - 7 )

İskenderun Demir Çelikspor-Ofspor......................( 1 - 1 )

Çorumspor-Pendikspor...................................( 0 - 1 )

Şanlıurfaspor-BUGSAŞ Spor..............................( 3 - 1 )

Tepecikspor-Bozüyükspor................................( 1 - 2 )

Balıkesirspor-Diyarbakırspor...........................( 5 - 1 )

Yeni Malatyaspor-Gaziosmanpaşaspor.....................( 0 - 1 )

Altay-Tokatspor........................................( 0 - 2 )

-Kırmızı Grup-

1461 Trabzon-Adıyamanspor..............................( 3 - 0 )

Alanyaspor-Körfez Futbol Kulübü........................( 2 - 1 )

Kırklarelispor-Altınordu...............................( 3 - 1 )

Kızılcahamamspor-Bandırmaspor..........................( 0 - 0 )

Denizli Belediyespor-Sarıyer...........................( 2 - 2 )

Beypazarı Şekerspor-Adana Demirspor....................( 2 - 1 )

Fethiyespor-Çankırıspor................................( 3 - 4 )

-Spor Toto 3. Lig 1. Grup-

Manavgat Evrensekispor-Elazığ Belediyespor.............( 1 - 0 )

MKE Kırıkkalespor-Menemen Belediyespor.................( 2 - 0 )

Bayrampaşaspor-Akçaabat Sebatspor......................( 4 - 0 )

Beşikdüzüspor-Gümüşhanespor............................( 1 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Ümraniyespor........( 2 - 2 )

Belediye Vanspor-Gebzespor.............................( 4 - 3 )

İnegölspor-Sandıklı Belediyespor.......................( 2 - 0 )

Keçiören Sportif-Lüleburgazspor........................( 0 - 1 )

-2. Grup-

Gölcükspor-Nazilli Belediyespor........................( 3 - 1 )

Küçükçekmecespor-Maltepespor...........................( 1 - 3 )

İstanbulspor-Arsinspor.................................( 1 - 1 )

Kepez Belediyespor-Kahramanmaraşspor...................( 1 - 2 )

OYAK Renaultspor-Kilimli Belediyespor..................( 0 - 0 )

Erganispor-Belediye Bingölspor.........................( 0 - 1 )

Karsspor-Keçiörengücü..................................( 2 - 1 )

Sivas 4 Eylül Belediyespor-Orhangazispor...............( 0 - 1 )

-3. Grup-

Pazarspor-Hatayspor....................................( 2 - 1 )

Aydınspor 1923-Beylerbeyi..............................( 2 - 0 )

Çarşambaspor-Tekirova Belediyespor.....................( 1 - 2 )

Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor.......( 2 - 2 )

Siirtspor-Dardanelspor.................................( 2 - 1 )

Afyonkarahisarspor-Tarsus İdman Yurdu..................( 1 - 2 )

Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor................( 0 - 0 )

Yimpaş Yozgatspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor....( 3 - 0 )

Anadolu Üsküdar 1908-Sancaktepe Belediyespor...........( 1 - 1 )

Bu haber toplam 1122 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri