Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

G.Saraylı futbolcudan BOMBA itiraflar!

15.03.2011 16:48
İsmi bizde saklı G.Saraylı futbolcu, Florya’daki başıboşluğu, yabancıların vurdumduymazlığını ve çöküşün sebeplerini anlattı...

Ercan Yıldız'ın haberi

ARKADAŞLIK KALMADI
Tarihinin en kara günlerini yaşayan G.Saray’da ismi bizde saklı bir futbolcu, bomba itiraflarda bulundu. Takım içinde doğru dürüst arkadaşlığın kalmadığını dile getiren sarı-kırmızılı futbolcu şu ifadeleri kullandı: İdman biter bitmez herkes tesislerden adeta kaçıyor. Yabancılar bir alem. Baros tek başına takılıyor ve kimseyle konuşmuyor. Kewell, Neill yoksa selam bile vermiyor. Hagi’nin getirdiği oyuncular kendi aralarında bir ayrı grup. Hagi sadece onların dertleriyle ilgileniyor. Onlara gösterdiği sıcaklığın yarısını biz yerli oyunculara göstermiyor. Yerli futbolcuların Tugay Kerimoğlu’nu sevmesi, Hagi’yi kıskandırıyor.

SUÇLULAR HEP YERLİ
Başarısızlığın faturası nedense hep yerli futbolculara kesiliyor. Baş tacı edilen paraları gününde ödenen yabancılar, çoğu zaman sakat olduklarını öne sürüp antrenmana bile çıkmıyor. Mesela Neill, hafta boyunca salonda çalıştı ama Ankara’da ilk 11‘de oynadı. Asya Kupası’nda her maçta oynayan Kewell, gelir gelmez 3 hafta salondan çıkmadı. Birçok arkadaş birbiriyle küs. Kaptan Arda da artık hiçbir şeye karışmıyor. Takım içindeki birçok oyuncu gelecek sezon G.Saray’da olmayacağını biliyor. Bazıları şimdiden takım aramaya başladı bile. Kimsenin kafası artık sahada değil. Herkes geleceğini düşünüyor.

Türkiye Gazetesi

Bu haber toplam 1470 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri