Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray 2 transfer, 3 ayrılığı KAP'a bildirdi

29.01.2014 22:07
Galatasaray, KAP'a yaptığı açıklamada Lucas Ontivero ve Koray Günter'in transferi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Galatasaray, KAP'a yaptığı açıklamada Lucas Ontivero ve Koray Günter'in transferi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

İşte o açıklamalar:

"Borussia Dortmund ile Koray Günter'in transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."

"Centro Atlético Fenix ile Lucas Elias Ontivero'nun transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."

3 AYRILIK RESMEN AÇIKLANDI

Galatasaray Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada takımdan ayrılması daha önceden kesinleşen Bruma, Albert Riera ve Nordin Amrabat ile ilgili de açıklama yaptı.

İşte o açıklamalar:

"Profesyonel futbolcularımızdan Albert Riera Ortega'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Oyuncuya 2013-14 sezonu sonuna kadar sözleşmesindeki hakedişlerinin dışında herhangi bir ödeme yapılmayacaktır."

"Profesyonel futbolcularımızdan Noureddine Amrabat'ın 2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar Malaga Club de Futbol S.A.D'a geçici transferi konusunda 300.000 Euro bedelle anlaşmaya varılmıştır. Oyuncunun bu sezon içerisindeki sabit transfer ücretleri Şirketimiz tarafından ödenecektir."

"Profesyonel futbolcularımızdan Armindo Tue Na Bagna 'Bruma'nın 2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar Gaziantepspor Kulübü' geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Oyuncunun bu sezon içerisindeki sabit transfer ücretleri Şirketimiz tarafından ödenecektir." 

Bu haber toplam 2224 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri