Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GS'li taraftarlar derbi için hazırlanıyor

16.03.2011 18:29
Sarı-Kırmızılı taraftarlar, derbide Arena'da görsel şölene hazırlanıyor. 4 tribün de özel çalışmalarla süslenerek en güzel mesaj verilecek: Zircirlere vursalar, zamanı durdursalar, toprağa da koysalar bu sevda bitmez.

Raşit Altun'un haberi:

Galatasaray, cuma akşamı oynanacak derbi için hazırlıklarını son sürat sürdürürken, taraftarlar da boş durmuyor. Fenerbahçe maçında, skor ne olursa olsun takıma tam destek verme kararı alan Sarı-Kırmızılılar, Türk Telekom Arena’da tam bir görsel şölen sunacaklar.

UltrAslan taraftar grubunun öncülüğünde hazırlıklara haftalar öncesinden başlanırken, tam 45 bin tane sarı ve kırmızı karton sipariş edildi. Taraftarlar bu kartonlarla, Arena’nın 4 tribünü için de özel gösteri yapacak. Doğu tribününde, orta kısma ‘Zincirlere vursalar’ yazısı yazılacak, alt tarafta ise zincirlerini kıran bir aslan figürü yer alacak.

Güney tribününde ise ‘Zamanı durdursalar’ yazısının altına 20.45’i gösteren saat resmi konulacak. Batı tribününde, UltrAslan’ın kurucularından, merhum Alpaslan Dikmen’in, elinde megafon bulunan siyah-beyaz fotoğrafıyla, Metin Oktay’ın simgeleşen fotoğrafı yer alacak ve bunların üstüne ‘Topraga da koysalar’ yazılacak. Ve son olarak Pegasus tribününde kollarını havaya kaldırmış 5 insan figürüyle birlikte ‘Bu sevda bitmez’ denilecek. Avrupa’nın büyük kulüplerinin zaman zaman hazırladığı bu gösteri, 4 tribünü de kapsadığı için Türkiye’de bir ilk olacak.Fanatik

Bu haber toplam 2204 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri