Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray bayan voleybol takımına saldırı

24.06.2012 21:11
Galatasaray Kulübü, Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonası için Ankara'ya giden voleybol takımına çirkin bir saldırının yapıldığını açıkladı.

Galatasaray Kulübü'nden ''Genç bayan voleybolcularımıza çirkin saldırı'' başlığıyla yapılan açıklamada, ''25-30 Haziran tarihleri arasında Ankara'da yapılacak Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonası için Ankara'ya gitmekte iken, Bolu'da verilen mola esnasında Galatasaray Genç Bayan Voleybol takımımızın oyuncularına, aynı yöne gitmekte oldukları belirtilen, üzerinde Fenerbahçe formaları bulunan ve taraftar olduğu iddia edilen bir grubun saldırıda bulunduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Görüntüleri bir internet sitesinde de yayınlanan bu saldırı esnasında takımımız oyuncularıyla birlikte yemek yemekte olan Yeşilyurt Genç Bayan Voleybol Takım oyuncuları da aynı şekilde mağdur olmuşlardır'' ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, ayrıca ''Sporun anlamı konusunda hiçbir fikirleri olmadığı açık olan ve sadece saldırarak kendilerini var edebilen bir güruhun, henüz yaşları 16-17 olan genç kız sporcularımıza yönelik bu barbarca saldırısını nefretle kınıyoruz'' denildi.

Bu haber toplam 2404 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri